Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas elvárások vagy igény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas elvárások vagy igény alapú társkeresés?

Figyelt kérdés

Hiszem hogy létezik az a lány akit keresek, csak még nem tudom merre jár. Egyesek szerint magasak az igényeim, szerintem csak a múltból kiindulva tudom hogy "mire vágyok" és "kire". Nem külsőségekről van szó főleg, hanem tulajdonságokról.


Persze az ember a külsőt látja előbb, nem hátrány ha az is bejön. :)


Szerintetek ha valakinek magasak az elvárásai akkor adja lejjebb mert másképp nem talál magának komoly kapcsolatot, vagy az igényeit tartsa szinten?


Létezik kompromisszum, és elég kompromisszumképes embernek tartom magam, de mi van ha a "magas léc" miatt nem találom a párom!?


Bp, 26F



2015. okt. 20. 14:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és ugyanezzel a "problémával" küzdök kb. 2 éve :D :D
2015. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11-es vagyok: azt elfelejtettem leírni, hogy én is 26 éves vagyok. Hmmmmmmmmmm érdekes :D Úgy látszik a mi korosztályunkból elég nehéz társat találni.
2015. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kicsit defektes, de a miénk:) <3 :D
2015. okt. 23. 19:15
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne adj lejjebb az igényeidből. Nekem is nagyon magasan van a léc de inkább kitartok és várom a csodát. (: 20/L
2015. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 éves koromig vártam a csodát,jött is szerelemből házasodtam,aztán szerelem elmúlt,kapcsolat ellaposodott,majd megromlott.Most 33 vagyok és továbbra is úgy gondolom nem érdemes lejebb adni,bár így 30 felett már pláne nem könnyű.Nincsenek őrült igényeim,nem kell,hogy a pasi rákkutató legyen(annak ott vagyok én :P),se BMW,se családi ház,se sokszázezres fizu.Csak ne nekem kelljen eltartani,ne legyen kövér,kopasz,és ne csak a számítógép előtt töltse minden szabadidejét,valamint valóban vonzódjunk egymáshoz.Mégse találok 2 éve senkit,de inkább az egyedüllét,mint a jobb mint a semmi alapon összejönni valakivel...Szerintem.

33/N

2015. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
35%
túl válogatósak a nők
2015. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!