Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gazdag családból származó fiatalabb lányokat zavarja ha a fiú nem valami gazdag, vagy őket pont hogy nem érdekli, mert nekik úgyis mindenre van pénzük?

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Zavarja, nem is gondolnád pedig így van amennyiben átlagos vagy, de pl.: ha egy telepi gettóból jössz valami szociális lakásból mint a fekák és erre még rá is mész a kinézettel fura mód akkor már kevésbé zavarja a buta tyúkokat, mert az mekkora stíl.
2015. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Változó. A mi családunk pl. elég gazdag. Én fiú vagyok, és engem egyáltalán nem érdekel mások anyagi helyzete, a húgom is ilyen, neki sem számít ez. A nővéremnek viszont fontos, hogy a párja is gazdag legyen.
2015. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Egyetemen pl ez nem igazán számít. Az utolsó 5 lány közül, akikkel kavartam (és minimum szex is volt):


-az apja Németországban dolgozik és havi 1 milliót keres

-az apja valamilyen gazdag, híres ügyvéd a városban, a lánynak saját autója van 19 évesen

-az apja valamilyen megyei főbíró abban a megyében, ahonnan a lány is jön; voltam a jacht-jukon is nyáron a Balatonon

-az apja német nemzetiségű, a szülei elváltak és neki, a húgának és az anyjának minden hónapban küldi a félmillió forintos gyerektartási csekket


Mindezeket úgy, hogy én magam mocsok csóró vagyok, dolgozom a suli mellett, a szüleim közül pedig anya gyári szalagmunkás, apa iskolai karbantartó. A családból én vagyok az első, aki egyetemre jár. A fentiek közül 3 eléggé szerelmes is volt belém és inkább rajtam múlott, hogy nem maradtunk együtt a mai napig is.

22/F

2015. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as, te ilyen mocskosul jó képű, magas, kigyúrt gyerek vagy?


Egyébként respect hogy egyetem+ munka kombó mellett ennyit tudsz csajozni.

2015. okt. 21. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem dolgozom olyan sokat, csak kb. havi 30-40 órát, amivel keresek 15-25 ezret általában. Csajozni meg bármikor lehet. Az utcán, a buszon, a boltban, a suliban, szünetben. Bárhol, bármikor, mikor van 10 szabad perced és meglátsz egy szép lányt.


2 méter magas vagyok és enyhén szálkás, sportos alkatú. De inkább mondanám magam átlagos alkatúnak, mint izmosnak.

Jóképűnek mondanak eléggé és még szőke hosszúkás hajam van.

2015. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
a hármaska még gyerek, hisz a 18-20 éves korosztály nagy részét valóban nem foglalkoztatják még az egzisztenciális dolgok. Egyébként a magyarázat az lehet, hogy egyetemre jár ő is meg az általa pálcára tűzött lányok is, ez így kiegyenlíti a viszonyokat. Egy jó dumával+külsővel az ilyeneknél még nyerő lehetsz. De ha a hármas csak szakmunkásba járt volna és úgy próbálna kapcsolatot létesíteni az általa felpróbált lányokkal már nem biztos, hogy ez a dolog annyira ment volna.
2015. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6:


Igen, ezt elismerem. De és akkor? Mindenkinek mindent meg kell tennie, hogy kiegyenlítse az erőviszonyokat. Pl aki csúnyább, az gyúrjon sokat, hogy gyönyörű adonisz teste legyen. Aki alacsony, az próbáljon meg az évtizedek során gazdaggá, vagyonossá válni. Aki visszahúzódóbb, csendesebb, az saját erőből legyen bátor, kezdeményező, tökös, jó dumás.

2015. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyukám milliárdos, apukám meg egy csóró. :D Anyut sem érdekelte sosem, hogy mennyi pénze van a pasinak és apu sincs alárendelve anyunak, dolgozik egy cégnél, ahol akkor is dolgozott, mikor megismerkedtek. Engem sem érdekel, hogy mennyi pénze van egy pasinak, csak legyen kultúrált, művelt normális, értelmes és szorgalmas.
2015. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8:

Anyukám Bill Gates, apukám meg pincérnő egy lebujban.


Ja és anyám szűz! :D

2015. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Na látod, pont ezért nem is kellenél egy normális nőnek, mert a kultúra eléggé távol áll tőled. :)
2015. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!