Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy Fiat Punto már jó pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Fiat Punto már jó pont egy nőnél? Vagy az még nem elég a csajozáshoz?

Figyelt kérdés

Több nő is lekoptatott már ismerkedés közben azzal a szöveggel, hogy ha nem saját autóval jössz a randira, akkor el se gyere. Akivel meg még nem is terveztük a találkozót, csak leveleztünk, mikor megkérdezte, hogy van-e autóm, és mondtam hogy nincs, nem válaszolt többet.


Most sikerült vennem egy használt Puntot, s gondolom így már valamelyest megfelelek a hölgyek elvárásainak. Vagy ez még nem egészen olyan autó, amivel normálisan lehetne ismerkedni?


Főleg nők véleménye érdekelne!



2015. okt. 4. 22:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem akarlak kioktatni, de rég rossz ha meg akarsz felelni bármilyen női elvárásnak.

Azokkal a nőkkel neked sem kéne foglalkozni akik így állnak hozzád, de te tudod.

2015. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az olyan lány akinek az autó számít azzal mit akarsz a jövőre nézve tervezni? Kihasználja max ezt, és mindenhova viheted majd. Mikor meg majd egy BMW-s srác miatt dob akkor meg leshetsz.
2015. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Én magasból leszarnám az olyan csajokat, akik csak a kocsim miatt szeretnek.
2015. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy tenyleg van ilyen. Igy megmondjak neked, hogy ha nem sajat autoval jossz, akkor nincs randi??


Hany eves korosztaly ez, ha szabad kerdeznem?

2015. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%
A Punto a nőknél igencsak legalja kategória. Minimum BMW 550i, Audi A5 Sportback, vagy Mercedes-Benz C Klasse 220 CDI.
2015. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ujabb Puntod van ami 1millio korul van ,akkor teljesen atlagosnak fognak tartani,aki azert nem szegeny. De ha regebbi fajtarol beszelsz ,akkor azzal ne probalj villogni.

Amugy igen,sokan mondjak ,hogy nem a penz szamit,meg ,hogy milyen autod van,igen biztos vannak ilyen nok is. De ahogy olvastam,szerintem te inkabb a masik kategoriarol beszelsz.

2015. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
20-24 éves nők koptattak le így, és elhiheted, hogy nem egy eset volt.
2015. okt. 4. 22:38
 8/28 A kérdező kommentje:
#6-os: Ha most arra céloztál, hogy a cicababa kategóriát céloztam meg, nem jó nyomon jársz. Az igazság az, hogy többnyire tök átlagos csajoknak szoktam írni vagy elkérni a számát, mert tudom, hogy a divatmacáknak sok a fenntartásik költsége ahhoz képes, amennyi időt benne töltesz (tökre mint egy saját úszómedence).
2015. okt. 4. 22:41
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

Akkor nagyon hulye noknel probalkoztal. Nekem eszembe se jutna ilyet mondani, mert ez bunkosag.


Lehet ilyen elkenyeztetett lanykaknal probalkoztal vagy nem tudom.


En szemely szerint teszek ra, hogy van-e egyaltalan kocsija az illetonek. Persze, szeretem a szep autokat a magam modjan, de nalam ez sosem volt mervado. Tenyleg nem ertem meg nokent sem a noket sokszor...

2015. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%
a mai nőknél alap követelmény a saját autó még az átlagosoknál is
2015. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!