Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találkoztam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkoztam még olyan lánnyal, akinek legalább egy picit bejöttem volna?

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy a sok közül, aki egy félénk srácot akar rávenni a randira hívásra.


De a legtöbb nőnek a magabiztos, kezdeményező pasik kellenek. Sokan még mindig úgy vannak vele, hogy igenis a pasi tegye meg az első lépést.


Én személy szerint nem problémázok a kezdeményezésen, de én sem szeretem a határozatlan pasikat.

2015. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem egy ehhez hasonló kérdést olvastam már itt, hogy azon vívódott a lány, hogy lépjen e ő,ha a férfi/ fiú nem lép. Akkor elmondom,hogy mi van. Az van, ha külsőre bejön valaki egy csajnak, akkor az lehet akár olyan beszari is, hogy a levél zizzenéstől is össze fossa magát, akkor is kelleni fog a lánynak. Addig fog "mesterkedni" taktikázni a csaj, hogy végül csak elhívatja magát randizni, vagy ő hívja a srácot.
2015. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igazat adok annak, aki azt mondja, hogy a határozottság fontos dolog.

Én is minden további nélkül kezdeményezek a férfiaknál.. Na de kiknél?! A magabiztos, határozott férfiaknál. Meghagyhatnám a kezdeményezést nekik, irányíthatnék úgy, hogy ő akarjon kezdeményezzen, de nem mindig szeretem a játszmákat és "türelmetlenül" én lépek előbb. Ez leginkább akkor kell, amikor a másik nem feltétlenül tudja eldönteni, hogy jó döntés lenne-e lépnie.. Például azonos munkahely esetén.


A határozatlan, tutyimutyi embereket észre sem veszem, vagy ha mégis, akkor messziről kerülöm és eszemben sincs leállni velük. 1000+1 probléma van, ami utána jön..

2015. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!