Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy itt ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy itt ennyi embernek olyan sok próbálkozás után sem jönnek össze a dolgai?

Figyelt kérdés

Korábban azt hittem, hogy akik itt panaszkodnak, hogy nem találnak nőt, azok valójában nem is próbálkoznak soha. De mostanában egy csomóan leírják, hogy mennyit próbálkoztak, küszködtek, és semmi.

Én ezt azért nem értem, mert az én barátaim egyáltalán nem tartoznak ebbe a menő jópasi kategóriába (ezt pasiként mondom, mielőtt jöttök, hogy biztos valami finnyás csaj vagyok), és mindegyiküknek voltak barátnői, partnerei. Nem "atomfullos plázabuxák", de simán csinos, igényes, vékony, szép arcú, normális csajok.

És ezeknek a srácok külsőre átlagosak, pénze csak most kezd néhányuknak lenni, mert lassan mind végzünk az egyetemeinken, nem is ilyen menőzős nagy partiarcok.. Szóval miért lehet, hogy másoknak meg egyáltalán nem jön be semmi?


2015. okt. 25. 09:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Egymásnál próbálkoznak. Mind nőnek adja ki magát.
2015. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%
En sem vagom. A nagy szamok torvenye meg itt is ervenyes...
2015. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
mert nyomják ki magukból a negatív hullámokat, sokat számít az, vidámabb emberekre bukik a legtöbb csaj, nem egy depressziósra, h még őt is lehúzza a mélybe, és nagyon nincs önbizalmuk a férfiaknak, nekem se volt sokáig, talán még most se nagyon, de mindig jól éreztem magam, és ha van csaj, akkor szuper, ha nincs, akkor nem fogok a párnámba zokogni :)
2015. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Költőnő? ***** válasza:
83%

Utolsó meg egy.

Nem fogják fel mennyire durván taszító ez a mentalitás, hozzáállás. Meg se kell szólalniuk.

2015. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%
most jöttem rá, h mikor depressziós hangulatom volt, akkor goth csajokat kellett volna keresnem, hátha ők barátkoztak volna velem, és együtt vágtuk volna fel az ereinket, bár én megvártam volna, h mennyire sikongat, és ha nagyon, akkor én inkább nem vágom magam. :D
2015. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Az önsajnálatot minden nő azonnal kiszúrja. Az én páromnak is elég kevés kapcsolata volt előttem, nemigen jöttek össze a dolgai, de amikor megismerkedtünk olyan jó kisugárzása volt, annyi humorral meg jóízű beszélgetéssel közeledett, hogy hiába nem az a sztereotíp "álompasi" külsőleg, nem lehetett nem beleszeretni. (Magamat a normális, átlagos, igényes, csinos nők közé sorolnám.) Később elmesélte, mennyi kudarca volt, de akkor se kesergett fölötte, csak megállapította, neki is mennyit kellett fejlődnie, hogy képes legyen egy normális kapcsolatra.


Szóval aki tanul a kudarcaiból és képes felülemelkedni a buta sztereotípiákon, az bizony előbb-utóbb sikerrel jár.

2015. okt. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
50%
Rondák, csórók... "Kell még valamit mondanom Ildikó?"
2015. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
25%

Annyit hozzátennék,hogy nem vagyok csúnya,én is egyetemre járok,átlagos kinézet bőven megvan,csak megismerni sem akartak soha a nők.Szóval elítélnek 1 mp alatt a külsőd alapján,és onnantól esélyed sincsen a legtöbb esetben.És látom a mindennapokban hogy néznek rám a nők,a magasságom és öltözködésem meglátják,az szimpatikus nekik úgymond,de amint megnézik az arcomat is,onnantól egyből elrántják a fejüket,és már nem is érdekled őket...

Bemásolom ide a másik hasonló kérdésnél levő kommentemet,nos ezért:

Mert nem csak azon múlik,de ezt elmondtam már sokszor...

Régen én is pozitívan álltam hozzá,én is nagyon pozitív voltam ezzel kapcsolatban,az ismerőseim is mondták hogy jajj majd úgyis sikerülni fog stb...

Aztán mikor eltelt sok év,ott létrejött egy törés bennem,ami megváltoztatott mindent bennem.Mivel tényleg szinte mindent megtettem érte,hogy sikerüljön már valami,és közben meg semmi nem jött össze,de tényleg semmi...

És ott akkor láttam be,hogy a sok évnyi "munka"/"befektetés" amit beletettem az egészbe,nemhogy nem térült meg még a közelben sem,hanem még lejjebb húzott a süllyesztőben...

Mert engem nem csak visszautasítottak,hanem kinevettek megaláztak többször is sajnos a nők...

Na szóval a kérdésre is válaszolva,

a szerencse faktor,ami nem egy befolyásolható tényező valójában,a legnagyobb befolyásolója ennek a dolognak.

Mert mi van,ha nem sodor olyat a közeledbe az élet,akivel jól kijönnétek,megértenétek egymást,hasonló értékrendetek lenne,meg hát tetszetek is egymásnak,az is fontos ugye...

Szóval ha nem sodor oda az élet olyan személyt,akivel ezt létrehozhatnád,akkor ha a fejed tetejére állsz sem fog összejönni,és pont ez volt/van velem is sajnos... :/

24/F

2015. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%
Mert egyszerűen ezt árasztják magukból, feszengenek. Ha pedig ismét nem jön össze önigazolásként elkönyvelik, hogy ha sok pénzük/izmos testük lenne ez nem így zárult volna. Nem akarnak érdemben változtatni.
2015. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%
Nekem azért nem jön össze,mert csúnya vagyok,a nők meg túl sokat várnak el,szóval halott ügy.
2015. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!