Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 évesen hol találhatnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen hol találhatnék egy normális, hűséges nőt?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem keresek, hanem, hogy nem találok. Pedig szerintem nincsenek eget rengető elvárásaim.

Egy ideje egyedül vagyok, kellett egy kis idő, hogy kipihenjem az előző kapcsolatom, ami 5 évig tartott. Pár hónapja kezdtem el újra párt keresni, azt hittem, hogy könnyebb lesz.

A hónapok során próbálkoztam ismerkedni lányokkal, de különböző okok miatt sosem sikerült. Legtöbbször sikerült olyanokat leszólítanom, akiknek barátjuk volt. És tényleg volt, mert vagy megjelent mellettük hirtelen, vagy később láttam őket együtt. Volt olyan nő, aki nagyon megtetszett külsőre, a leszólításkor nagyon aranyosan viselkedett, de a következő randikon kiderült, hogy nem százas szegény, szinte bolond volt.

A legemlékezetesebb talán, mikor neten láttam meg egy lányt. Mivel nagyon megfogott, és nem tudtam sehogy sem elérni, ezért megkerestem személyesen. Fura mód örült neki, pedig késő este szólítottam le, egy kivilágítatlan buszmegállóban. :D Miután elmeséltem neki, hogy miért vártam rá, a 2. kérdése az volt, hogy milyen autóval jöttem. Ehhez hasonló szituáció történt nemrég, de akkor a fizetésem volt a kérdés. Ezek után elment a kedvem a kereséstől.

Nem plázacicák voltak, akiket megszólítottam, hanem kedvesnek tűnő, normális lányok. A szolidabb, visszafogottabb nőket kedvelem, akiknek nem a pénz a fontos, hanem hogy tényleg boldog kapcsolatban éljenek valakivel. Léteznek még ilyen nők egyáltalán? :)


29F



2015. okt. 25. 12:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Átlagosnak mondanám magam, nem vagyok ronda, de egy félisten sem.

Régen mindig jött egyik barátnő a másik után, persze hosszútávú kapcsolatok voltak mind. De most valahogy nem találok olyan lányt, akiben látnám azt, hogy hosszútávra tervez ő is.

Ahogy feljebb írták, lehet, hogy eljön az időm majd nemsokára, mikor a 30-as pasikra vágyakozó nők beindulnak, de nem azért szeretnék egy nőt, mert ő egyből gyereket szeretne, mert épp azt érzi, hogy kifut az időből.

2015. okt. 25. 13:39
 12/17 anonim ***** válasza:

Én mindig olyan értetlenkedve olvasom ezeket a kérdéseket.

Lehet, hogy én vagyok végtelenül naiv.

Megkérdezni, hogy milyen kocsival jött, vagy hogy mennyit keres...wàt?

Mi a szr köze van hozzà??

Az màr nem érték ha meg tud nevettetni? Vagy melletted àll ha beüt a krakk? Hogy jókat lehet vele beszélgetni?

Én àmbàr veled egy idős vagyok életemben nem kérdeztem ilyet meg.

Ket éves kapcsolatban sem volt lövésem sem, hogy az akkori pàrom vajon mennyit keres. Mondjuk tény hogy nem is érdekelt.

Nekem ezek az elbeszélések teljesen szürreàlisak...

2015. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Amúgy a pua-val a legnagyobb problémák: tárgyiasító hozzáállás, "a nagyobb célért pusztítsunk el mindent és mindenkit" agresszív felfogás és végül egy olyan sivár lelkivilág amit jobb messzire kerülni."


-->Ez így ahogy van butaság. Egy közösséget nem lehet így megbélyegezni. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy az ateisták erkölcstelen emberek mind, vagy hogy a rockerek közül mindegyik agresszív. A PUA-k is emberek, egy elég színes csoport, mindenkinek más stílusa van. De ez a fajta általánosítás, amit mondtál tapasztalatból mondom, hogy nem igaz. Én tudok olyan PUA-ról, aki majdnem minden nőről le tudná dumálni a bugyit, ha akarná, de nem fitogatja a tudását, nem kérkedik vele, és a nők megtévesztése ellen van.


Amit a 13:33-as válaszoló írt, meg szimplán hülyeség.


Talán David X - aki a direkt game nagymestere - vajon egy Brad Pitt? Na ugye nem...

2015. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13: Próbálnál meg azzal a külsővel csajozni, ami nekem van. Te sem érnél el semmilyen eredményt, ahogy bármelyik nagy név sem. Van, aki genetikailag annyira ronda, hogy ösztönösen menekül előle minden nő. Na, én ilyennek születtem.
2015. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14:37:


Ha valaki annyira nagyon ronda, akkor nem csak a nők, hanem az emberek is menekülnek tőle. Kb így nézel ki?


[link]


Akkor érthető a problémád valahol. De ha nem, akkor egyszerű hiszti.

2015. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ejha fordítva hol találhatnék egy normális hűséges férfit.Nyílván azért kérdezed mert az elöző Csaj\ ok félreértettem,de attól hogy ezidáig nem voltál szerencsés e téren nem jelenti azt hogy mindenki olyan.
2015. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez vicces:) Én olyan nő vagyok amilyet te keresel, még külsőre se vagyok hegyi troll, saját autóm van, nem kell a másé, MÉGISSSSSSSS eldobtak, átvertek, megcsaltak pénzéhes, hisztis piiitsákkal. Szóval, ha engem keresnél, külhonban vagyok, irhatsz, ha gondolod:D
2015. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!