Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony férfiak! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfiak! Ti hogyan dolgoztátok fel huszonéves korotokra, hogy nem lehet szép feleségetek/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 25, mérnök diplomával és sajnos a munkába menekültem a párkapcsolati csalódások miatt. Intelligens és nyitott vagyok (arcra átlagnál kicsit jóképűbb is, legalábbis a visszajelzések alapján), persze ez mit sem jelent, ha az ember alacsony (169 vagyok) és nem találja meg a boldogságot azzal akihez nem igazán vonzódik. Eddig két komolyabbnak nevezhető kapcsolatom volt (meg rengeteg csalódás), mindkét barátnőm az a kategória, amely ehhez hasonló fintorgó diplomatikus válaszokat váltott ki a kollégákból/ismerősökből: "Hát, kedves barátnőd van, biztosan kedvelitek egymást."

Ami a leginkább elkeserítő, hogy nagyon sok kollégám van, akinek úgy van csinos/szép felesége vagy élettársa, hogy arcra egyértelműen csúnyább, mint én, de láthatóan magasabb. Ez volt az én mondanivalóm, de én arra vagyok inkább kíváncsi, hogy ti miként élitek/töltitek a napjaitokat azzal a tudattal, hogy még az értelmes alacsonyabb nők is ösztönből inkább magasabb férfira vágynak. NŐK is válaszolhatnak nyugodtan, kíváncsi lennék az őszinte véleményeikre, amiből nem sokat hallottam eddig, csak ostoba közhelyeket és ködösítéseket.



2015. okt. 28. 18:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
94%
Az exem 165 cm magas. Én 162, csinosnak mondott nő. Több mint 12 évig voltunk együtt. Sosem vágytam magasabbra.
2015. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
#9-nek: Tudod a párkapcsolat, nem olyan mint egy fekete-fehér világ. Annak ellenére, hogy mindkét esetben megfogott a belső, sosem éreztem azt, hogy egy igazi nő van mellettem, fentebb írtam is, hogy sosem voltam igazán boldog kapcsolatban. Huszonévesen márpedig kínszenvedés egyedül élni, így sokszor kompromisszumot kell kötni, szerintem sok férfi van hasonló helyzetben.
2015. okt. 28. 19:37
 13/34 anonim ***** válasza:
30%
Én 176 cm vagyok,de még ez is kevés nekik.
2015. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
12%
ha alacsony vagy egyedül fox megdögleni! mert az nem férfias,nem tudsz megvédeni,hogy veszek fel magassarkút? baromságok.......
2015. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
18%
hogy még az értelmes alacsonyabb nők is ösztönből inkább magasabb férfira vágynak! nem ezt magyarázom?! hiába mondják itt hogy vannak alacsony csajok propálkozz náluk... de nekik is magas pasi kell.
2015. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
81%

170 centivel alacsony vagy? Ő alacsony: [link]


Ő sem azzal nyert, hogy beletörődött, hanem azzal, hogy rendet tett a fejében! Kezd ott te is! A sok siránkozás nem vezet el a megoldáshoz!

2015. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én 168 cm vagyok és nem lenne gond, ha a pasim 169 cm-es lenne, de már elkeltem.
2015. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
23%
17 valszeg tele van pénzel mint a déli busz! és az ázsiai nők szívesen mennek férjhez hogy megkapják az állampolgárságot.....
2015. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
81%

fogadd már el magad ugy ahogy vagy!

mindenki azon rinyál h neki nem jo az amije van

én is elkezdhetnék azon hisztizni h 175 centivel lányként nem olyan könnyü párt találni

mégse teszem, hagyd már!

ha azon puffogsz magadba h jajj de alacsony vagy akkor meg is látszik rajtad ha akarod ha nem

inkább azzal a tudattal menj ki az utcára h ugy vagy jo ahogy, ugy lehet h nem kergeted el a negativ kisugárzásoddal a lányokat

2015. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Vujicic felesége gondolom az átlagtól empatikusabb nő lehet és mint fejlett országbeli (Ausztrália) gondolom jóval elfogadóbb az emberek természete. Nem mellesleg a férje sem egy hétköznapi ember. Értem ez alatt azt, hogy bejárja a világot és híres ember. Hűnek tartom magam az országomhoz, de azt gondolom, hogy itt nem olyan elfogadó a társadalom mint a nyugati országokban. Persze szerintem ezzel lényegében nincs is gond. Ha Vujicichoz nem tartozna az az élet ami tartozik és csak egy egyszerű tolókocsis férfi lenne nem tudom, hogy megadatna-e neki egy olyan nő, főleg egy olyan társadalomban ahol nagyon sokan lenézik vagy inkább csak nem fogadják el az ilyen embereket. Én 185 centi vagyok, ennek ellenére sincs barátnőm. A társaságomba nem egy tőlem kisebb haverom van akiknek szinte minden barátnője magasabb volt náluk. És egész elfogadható lányok voltak.
2015. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!