Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony férfiak! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony férfiak! Ti hogyan dolgoztátok fel huszonéves korotokra, hogy nem lehet szép feleségetek/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 25, mérnök diplomával és sajnos a munkába menekültem a párkapcsolati csalódások miatt. Intelligens és nyitott vagyok (arcra átlagnál kicsit jóképűbb is, legalábbis a visszajelzések alapján), persze ez mit sem jelent, ha az ember alacsony (169 vagyok) és nem találja meg a boldogságot azzal akihez nem igazán vonzódik. Eddig két komolyabbnak nevezhető kapcsolatom volt (meg rengeteg csalódás), mindkét barátnőm az a kategória, amely ehhez hasonló fintorgó diplomatikus válaszokat váltott ki a kollégákból/ismerősökből: "Hát, kedves barátnőd van, biztosan kedvelitek egymást."

Ami a leginkább elkeserítő, hogy nagyon sok kollégám van, akinek úgy van csinos/szép felesége vagy élettársa, hogy arcra egyértelműen csúnyább, mint én, de láthatóan magasabb. Ez volt az én mondanivalóm, de én arra vagyok inkább kíváncsi, hogy ti miként élitek/töltitek a napjaitokat azzal a tudattal, hogy még az értelmes alacsonyabb nők is ösztönből inkább magasabb férfira vágynak. NŐK is válaszolhatnak nyugodtan, kíváncsi lennék az őszinte véleményeikre, amiből nem sokat hallottam eddig, csak ostoba közhelyeket és ködösítéseket.



2015. okt. 28. 18:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Nehéz elfogadni a dolgokat. Sokan küzdenek hasonló problémával:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2015. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
80%

Mikor fogadjátok már el, hogy minden nőnek más az ízlése és más kell, ugyanúgy, ahogy Nektek pasiknak?!

Nem minden nőnek kell a magas, szóke, kék szemű bájgúnár kinézetű, tökéletesen széjjelgyúrt, pénzes pasi BMW-vel!

2015. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
83%
Azt kapod amit érdemelsz... Neked nem kellenek a kedves, nem túl szép nők.. ezek szerint felszínes vagy. Felszínes embert csak egy másik felszínes ember ért meg és fogad el. Na igen, de a felszínes nők nem választanak téged, mert fontos nekik hogy magas legyen a pasi. Szóval igazából a hozzáállással van a baj, nem a magassággal.
2015. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
#23-nak: Az én problémámnak semmi köze a felszínességhez (nem Palvin Barbi típusú nőre vágyok). Egyszerűen csak egy olyan barátnőre vágytam mindig, akinek tényleg csak egy minimális szexuális kisugárzása van. A hozzászólásodból viszont semmi mást nem tudok leszűrni, csak azt, hogy szerinted még a Robert Downey Jr kaliberű pasiknak sem lehet szép barátnője, hiába jóképűek, hiszen csak annyi hibájuk van, hogy egyszerűen alacsonyak. Nem leszek szerény, szóval kijelenthetem, hogy velem kvázi ez a helyzet.
2015. okt. 28. 21:32
 25/34 anonim ***** válasza:
ha 1 férfi szép csinos nőt akar akihez vonzódik akkor már felszínes .... micsoda logika! senki se járna olyannal akihez nem vonzódik
2015. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
77%
23-as vagyok. Nem azt mondtam hogy egy alacsony jóképű pasinak nem lehet jó nője. Azt mondtam, hogy aki ilyen felszínes az nem fog bevonzani csak felszínes nőket. Ami tök jó akkor ha legalább átlagos minden adottságod. Ha van egy szembetűnő hibád akkor már buktad, és az alacsony termet elég szembetűnő.
2015. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
77%

#25

Szerinted a kérdező nem felszínes? Saját magát is 3 paraméterrel írja le: alacsony, jóképű, diplomás.

2015. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
84%
Az a tény is alátámasztja amit mondtam, hogy más alacsony férfiak, akik talán nem is annyira jóképűek, találtak szép nőt maguk mellé.
2015. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
6%

26-os "Ha van egy szembetűnő hibád akkor már buktad, és az alacsony termet elég szembetűnő." Ezek szerint te is felsínes vagy, ha így vélekedsz valakiről akinek van valami hibája.


"Felszínes embert csak egy másik felszínes ember ért meg és fogad el"

Tehát, ha én látok kézen fogva egy gyönyörű lányt (10/10 full, mindenkinek duplát ver a szíve, ha meglátja) egy atomdögös férfival (10-ből 10 lány bárhol bármikor letérdelne neki) és én tudom a srácról, hogy csak a szép és csinos lányok jönek be neki, akkor az idézett mondatom alapján arra következtethetek, hogy a lánynak is kizárólag a tökéletes férfiak jönnek be?


Szerintem az a legjobban felszínes aki ezt a két mondatot így gondolja.

2015. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
62%

#29

Szóval szerinted az ember testalkata nem szembetűnő? Ahhoz nem kell felszínesnek lenni hogynezt észrevedd, csak simán nem vagy vak. A különbség az, hogy aki felszínes az itt le is írja az illetőt, és nem érdekli hogy amúgy jóképű is meg humoros meg akármi. Ezt mondtam az előző hozzászólásomban, nem azt hogy ÉN hogy vélekedek, nem tudom mit lehet ezen nem érteni.

A kérdésedre: igen, jó esély van rá.

Mellesleg nem létezik a földkerekségen az az atomdögös férfi akinek letérdelnék csak a külseje miatt. Szerinted meg van olyan hogy 10-ből 10... Na akkor most ki a felszínes? Persze a vonzó külső nem hátrány, de akármilyen dögös ha nincsenek nekem tetsző belső tulajdonságai akkor pattintom. És ha azt veszem észre hogy őt nem érdekel más belőlem mint hogy jól nézek ki, akkor nincs nincs miről beszélni. Csinibaba van százszámra, belőlem csak egy van, ideális pár számomra csak az lehet aki engem értékel.

2015. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!