Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem van 30 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van 30 feletti férfiként a szüleimmel élve,80 ezres fizetéssel, autó és jogosítvány nélkül társat találni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóképű sem.
2015. okt. 29. 09:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
ajjj, azért ha a szülei 50 szobás villájában lakna, akkor nem lenne para a szülökkel lakás:D
2015. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem nem a szülőkkel élés tartana vissza, van az az élethelyzet (nem csak gazdagéknál - bár gazdagéknál külön házat vesznek a gyerekeknek, ott nem kérdés), inkább a megélhetési gond, engem az zavarna, mert erre nem lehet tervezni. Ha én megkeresnék egyedül annyit, hogy a megélhetés ne legyen gond egy családnak, és emellett ő tisztességes, becsületes dolgozó ember lenne, és hajlandó elmenni helyettem GYES-re, esetleg.
2015. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

30 felett 250ezres bruttó fizuval mekkora esélyem van?


(még szerintem 300bruttó is határeset)

2015. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
# 13 Időpont ma 14:29 - Nálam ez már rendben lévő kategória.
2015. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Valamerre lépned kell, mert ez így nem állapot. Menj ki külföldre, gyűjts pénzt, tanulj ki egy keresett szakmát, állj a saját lábadra. Ha mást nem legalább egy különbejáratú lakrészt kaparj össze a szüleidnél. Vagy keress egy csúnya nőt, akinek van lakása, vagy olyat, akinek nem lehet gyereke, és ezért nem olyan fontos, hogy mennyit keresel. Vagy egy cigánylányt, akinek az is perspektíva már, hogy nem ülsz börtönben.
2015. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha eltekintünk attól, hogy hol mennyit lehet keresni, nekem mindig az jut eszembe az alacsony keresetű szüleikkel élőkkel kapcsolatban, hogy mi lesz, ha a szülők már nem lesznek? Mert amíg vannak, valahogy megoldják, de ha egyedül lesz, nagyon nehéz lesz. Engem többek között ez is hajtott mindig előre, hogy ne ragadjak le egy rossz állapotnál és ne nyugodjak bele a helyzetbe, hogy lesz idő, amikor magamat kell eltartanom, nem lesznek ott mindig a szüleim, nem támaszkodhatok mindig egy másik emberre.
2015. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

En no letemre osszekaparok 200 nettot....

Nem egy munkahellyel az teny, de akkor szerintem barki kepes ra

2015. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!