Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves gyerekes nőként, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves gyerekes nőként, hol tudok ismerkedni NORMÁLIS férfiakkal?

Figyelt kérdés

Neten már próbálkoztam, csak selejt van ott.

A való életben pedig a munkahely, iskola és az edzőterem környékén még nem szólított le nemhogy a nagy ő de még senki sem. Úgy érzem kicsit rá kéne segíteni a dologra, de hol tudnék nézelődni?



2015. okt. 29. 14:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
27%
Te is egy "selejtes" nő vagy, ha már egy másik pasitól van gyereked. A legtöbb férfi 30-on felüli gyerekes nővel szóba sem áll mint nővel.
2015. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
97%
# 11 Időpont ma 15:08 - Ezek szerint apai nagymamám is selejt volt, mikor egyedül maradt a legidősebb nagynénémmel, miután az első férje meghalt a háborúban...
2015. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
21%

Úgy értem, hogy egy valamire való pasi, akit a kérdező elfogadhatónak "nagy őnek" tart, az valószínűleg egy független, fiatal, értelmes, életerős férfi. De ezek nemhogy 30 éven felüli nőket offolnak, de még más gyerekét is nevelni fogják, mi? Ezt hívják mesének.

A kérdezőhöz pont egy selejtes pasi való

2015. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
53%
Kivételes helyzetek mindig vannak kedves 12-es,a 11-es csak zokon vette a selejtes jelzőt,mi tagadás tényleg nem volt szép.A kérdező hölgy ezzel csak kiállít magáról egy bizonyítványt amitől később már nehéz elvonatkoztatni.
2015. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi évesen, gyerekkel nem kell olyan magas elvárásokat támasztani. Bár te tudod, te életed. Én ezerszer meggondolnám, nevelem-e más gyerekét.
2015. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 MolotovPunk ***** válasza:
54%
Mondjuk 15.k válaszolónak is van némi igazsága.
2015. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Szép, hogy 3 mondat alapján mennyi elítélést kaptam. És persze mennek a feltételezések mintha ismernétek a háttértörténetet.


Selejt alatt olyat értettem, aki nem állja a szavát, egyből lefektetni akar, lemondja a találkozót, házas.


És igen, hiszem, hogy csak azért, mert egyszer nem jött össze a kapcsolatom, azért még ugyanolyan értékes vagyok mint egy gyerektelen nő. És a gyerekem a legnagyobb ajándék az életemben. Csak sajnos sok férfi ezt értékcsökkentő tényezőként nézi. Én ettől függetlenül még nem értékelem magam kevesebbre és az igényemet sem adom lejjebb.


Tehát ugyanúgy keresem a megfelelő FÉRFIT, aki korrekt, normális, megbízható, szavahihető, tisztelettel bánik velem, kedves, esetleg humoros is. Házas pasik kizárva, senki házasságát nem teszem tönkre.

2015. okt. 29. 15:28
 18/35 anonim ***** válasza:
21%

Lehet, hogy te nem érzed értékcsökkentőnek, de elvált pasi ismerősöm még 43 évesen se volt hajlandó egy gyerekes nővel kapcsolatra. Inkább csinált még 2 gyereket egy 28 éves nőnek, minthogy "más hülye kölykét" nevelje.

Erősen értékcsökkentő valójában.

2015. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, lehet más gyerekét is nevelni, én is képes lennék rá.

A család nem csak vér szerinti családot jelent, hanem akit szeretünk és akivel összekötjük az életünket.


Azért írtam, hogy gyerekes nőként, mert így azért nehezebb párt találni. Azon túl, hogy mi passzoljunk egymáshoz, az is létfontosságú, hogy a gyerekemmel is passzoljanak. És ha az illetőnek van már 1-2 akárhány gyereke, akkor még több nevező van a kapcsolatban, aminek mind passzolnia kell.

2015. okt. 29. 15:32
 20/35 anonim ***** válasza:
89%

Tehát ha egy nőnek van gyereke, de történetesen mégsem jött össze, valamiért egyedül maradt a gyerekkel, az selejt, máshol meg azokat hordjátok el selejtnek, akiknek ennyi idősen még nincs gyerekük.

Ki érti ezt? :-)


Kérdező, én értettem, milyen típusú emberekre írtad a selejtet, mivel nekem is kijutott olyanokból ezeken az oldalakon, mikor éppen társkeresőztem, és ha csak olyanokba botlottál a társkeresőkön, érthető, hogy ezt a tanulságot vonod le, hogy ott csak ilyenek vannak. Éppenséggel az ilyenek pont bárkinél bepróbálkoznak, mennek sorba, és mivel így állnak hozzá, jóval többnek tűnnek, mint a társként potenciálisan értékelhetők, akik kevésbé teszik oda magukat, jobban szelektálnak, passzívabbak.

2015. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!