Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves gyerekes nőként, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves gyerekes nőként, hol tudok ismerkedni NORMÁLIS férfiakkal?

Figyelt kérdés

Neten már próbálkoztam, csak selejt van ott.

A való életben pedig a munkahely, iskola és az edzőterem környékén még nem szólított le nemhogy a nagy ő de még senki sem. Úgy érzem kicsit rá kéne segíteni a dologra, de hol tudnék nézelődni?



2015. okt. 29. 14:32
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Az olyan pasik, akik ezt értékcsökkentőnek tartják, már eleve nem jöhetnek szóba nekem ezért az nem számít. Más kategória.


Mondom normális férfit keresek. Ehhez az is hozzátartozik, hogy elfogadom a másikat olyannak amilyen.


Ha összekötöm valakivel az életem és tegyük fel lebénul vagy kiderül van valakitől egy gyereke kamaszkori félrelépés miatt akkor már tartok ki az illető mellett? A ti olvasatotokban akkor már nem... pedig a kiegyensúlyozott kapcsolathoz hozzátartozik a jóban-rosszban is.

2015. okt. 29. 15:35
 22/35 anonim ***** válasza:
18%
semelyik férfinek nem kell gyerekes anya! miért nem régen kerestél régebben normális férfit! nem tudlak sajnálni...
2015. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem, mi köze a gyereknek ehhez.


Csak azért írtam, mert annyiban változott az én igényem is, hogy inkább gyerekes férfit keresek, mert értelemszerűen több a közös témánk.


De akinek nem kellek mert van gyerekem, az nálam sem pálya ezért ez nem is probléma.


Azért kérdeztem, hogy hol tudnék ismerkedni. De a normális válaszokat köszönöm, a sértegetők pedig mehetnek tovább a következő kérdésre, egyáltalán nem hatottak meg. :-)

2015. okt. 29. 15:46
 24/35 anonim ***** válasza:
A világhírű - Ha a nagyapám is így állt volna hozzá, apám sem született volna meg. :-)
2015. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
84%

# 22: Ez egy ostoba általánosítás, a saját szabályaid alapján ítélkezel. Ismerek olyan nőt, aki három gyerekkel kellett egy gyermektelen pasinak, és utána még született közös is. Elég sok ilyen párkapcsolat van a környezetemben.

Én is gyermekes nőként ismerkedtem, olyan férfit szerettem volna, akinek már szintén van gyermeke, de a sors végül egy gyermektelennel hozott össze. Elfogadja a gyermekem, sőt, rajongásig szereti.

2015. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
15%
jó itt mindenki ismer olyat meg ilyet...... hogy lehet ennyit hazudni?
2015. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
79%
A saját nagymamámról csak nem hazudok. :-D Igen, apám legidősebb nővére nagyapámnak nem édesgyermeke, de sajátjaként nevelte fel, miután özvegyen maradt nagymamámmal összejött, és még utána 7 közös gyerekük is született. :-)
2015. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
85%

# 26: nem lehet, hogy te élsz a saját álomvilágodban?! :)

Én nem csak ismerek "olyat", hanem én is egy ilyen kapcsolatban vagyok, gyerekesként találtam párt, aki elfogad úgy, ahogy vagyok.

2015. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
29%

Őszinte leszek! Fájni fog!

De egy veled egykorú embernek csak akkor fogsz kelleni ha az valóban szerencsétlen vagy elvált vagy rondább, vagy már van gyereke.

Vagy az idősebb korosztályban keresgélj.


Egy 35 év körüli pasi ha jól tartja magát normálisan néz ki jó munkája van, viszonylag jóképű is, az nem fog egy gyermekes 35 éves anyukával összejönni mert simán talál magának komoly kapcsolatra egy 25 éves nőt is gyerek nélkül.

2015. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy tévedek, de a kérdező sehol nem állította, hogy vele egyidős pasit keres. Szerintem az sem baj, ha az illető 45 éves mondjuk, csak legyen korrekt, becsületes, gyengéd és fogadja el a gyerekét.

NEM selejtes az, aki egyedül neveli a gyerekét, és megérdemel egy normális embert. Az a selejt aki csak megfektetni akar egy anyukát mert szerinte másra nem jó...na, az ilyenekről megvan a véleményem.

2015. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!