Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves gyerekes nőként, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves gyerekes nőként, hol tudok ismerkedni NORMÁLIS férfiakkal?

Figyelt kérdés

Neten már próbálkoztam, csak selejt van ott.

A való életben pedig a munkahely, iskola és az edzőterem környékén még nem szólított le nemhogy a nagy ő de még senki sem. Úgy érzem kicsit rá kéne segíteni a dologra, de hol tudnék nézelődni?



2015. okt. 29. 14:32
1 2 3 4
 31/35 Fingkirály ***** válasza:

Kedves kérdező,


tudom, hogy iszonyú hülyén hangzik a válasz, de a veled egy cipőben járó kolléganőimet vedd példának.


Négy ilyen kolléganőm is végül a "tükörképével" lépett komoly kapcsolatra - gyereket egyedül nevelő apukákkal. Ráadásul minél közelebb vannak egymáshoz korban a gyerekek, annál könnyebb a dolog.


Igaz, a gyereket egyedül nevelő apuka ritka, mint a fehér holló, válóperekben döntő többségben az anyának ítélik oda a porontyot, a gyereket egyedül nevelő apák elég durván nagy százaléka nem azért neveli egyedül, mert anyu elhagyta, hanem azért mert anyu...meghalt.


Amúgy 35 évesen még simán van akár egyedülálló pasira is, ha hajlandó vagy MÉG gyereket vállalni. No meg az is elég sokat nyom a latban, hogy hány éves a gyereked.


Csúnyán hangzik, de a már tizenéves gyerekekkel rendelkező anyáktól (ha netán korán besikerült) a legtöbb férfi nagyon tart - ilyenkor általában a férfi költözik a nőhöz, és az ilyen együttélés sokkal inkább hasonlít egy permanens vendégségre (hiszen egy ugyan csonka, de már kialakult, évtizedes "házirenddel", szabályokkal, szokásokkal rendelkező családhoz kell 100 százalékosan NEKI alkalmazkodnia, nem együtt teszitek le az alapkövet), mint egy örömtől sugárzó családalapításra.

2015. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok csak nőt nem találok :) annyi a különbség, hogy nekem nincs gyerekem, de a két utolsó páromnak volt és nem jelentett problémát. Valahogy engem se szólítottak meg csajok, de ha találsz valami segítséget ehhez, elárulhatnád ;)
2015. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Fingkirály ***** válasza:
48%
Ja meg lehetőleg ügyelj arra, hogy azonos nemű legyen a faszi gyereke a tiedével, mert különben biztosra veheted, hogy a vásott kölkök amikor felserdülnek, megkóstolják egymást "úgy" is :)) (szinte garantáltan bekövetkezik, hiszen semmiféle vérrokoni kapcsolatban nincsenek és tombolnak a hormonjaik :P)
2015. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
90%
Amit a # 31 válaszadó írt, az valóban fontos... a legnagyobb probléma a gyerekes nőkkel (én is az vagyok), hogy elég sok alkalmazkodást igényelnek a férfi részéről, hiszen az időnk, energiánk megoszlik a gyerek és a párkapcsolat között, plusz összeköltözéskor valóban előfordulHAT, hogy a férfi egy kialakult, megszokott rendszerbe csöppen bele. Bár, ha jól belegondolok, az exem annak idején úgy költözött hozzám, hogy még a szüleimmel éltem, annál merevebb családi rendszert nehéz elképzelni... szóval ez más esetben is fennáll, egy kapcsolat pedig mindig alkalmazkodással jár MINDEN érintett részéről. Mi valahogy azért megoldottuk... Alkalmazkodunk egymáshoz és nagyjából sikerült már kialakítani egy új életritmust, ami mindenkinek megfelel.
2015. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
94%

"az nem fog egy gyermekes 35 éves anyukával összejönni mert simán talál magának komoly kapcsolatra egy 25 éves nőt is gyerek nélkül."


Miért kell fellengzősen általánosítani?? nem minden huszonéves csaj álma egy 40 felé ballagó fószerrel összejönni :D :D ideig óráig dolog nem mérvadó...:) le kéne szállni a földre..rengeteg jóképű izmos helyes 25-30 közötti pasi van akiből lehet válogatni tehát a kár a gőzért, nem mindenki preferálja a korkülönbséges kapcsolatokat!!!

Kérdezőnek meg simán van esélye korabelinél is. Az a pasi sem lesz már se fiatalabb se helyesebb sem, ne ámítsuk már itt magunkat...

2015. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!