Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan legyen önbizalma egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan legyen önbizalma egy átlag alatti fiúnak?

Figyelt kérdés
A nők elvárják hogy legyen önbizalma egy férfinek. De az a kérdés honnan legyen önbizalma amikor csak visszautasítást kap a nőktől. Igenis aminél dicsérnek abban van önbizalmam Pl a hangomat dicsérik a nők és abban van is önbizalmam. A nők miért nem értik meg ha egy férfinek nincs önbizalma amikor ő nekik annak ellenére sincs önbizalmuk hogy dicsérik a pasik
2015. okt. 30. 13:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy felszínesek a nők, nem annak a függvénye, hogy szeretem-e magamat, vagy sem, rámnéznek, látják, hogy nem vagyok gazdag, rögtön szóba se állnak velem... 69%-os, fogadjunk, hogy nem tudod, milyen közmunkásnak lenni, nem csak kisebbségiek azok, mielőtt azt gondolnád, hozzáteszem, semmi bajom a kisebbségiekkel.
2015. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha minden nőt egy kalap alá veszel (pedig eddig csak a melóhelyeden dolgozó csajokról volt szó, én úgy emlékszem), és mindegyiket ugyanolyan pénzéhesnek stb-nek gondolod, akkor én bármit is mondok, bele tudnál kötni. Ha mutatnék neked 100 normális nőt, akkor is rájukaggatnád, hogy mindegyikőjük pénzéhes, csak jóképű és bunkó pasikkal akar járni...


Segíteni szerettem volna, tippeket adtam, hogy hogy legyen több önbizalma annak, akinek nincs elég.


Azzal nem tudok mit kezdeni, aki meg nem próbál önerőből önbizalmat szerezni, és még csak meg sem hallgatja a tanácsokat...

2015. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Őszintén, te összejönnél egy közmunkás pasival?...
2015. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Őszintén, ha a személyisége bejönne, ha nem lenne ilyen negatív, ha passzolnánk, akkor igen. Nem ezen múlik...
2015. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És az sem zavarna téged, hogy az úgynevezett normál munakerőpiacra valami miatt nem kell, azért lett közmunkás? Mert általában a legtöbb esetben ilyen oka van annak, hogy közmunkára kényszerülnek, persze vannak kivételek.
2015. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy embert nem az határoz meg elsősorban, hogy mit dolgozik. És a közmunka is hasznos, ha nem lennének közmunkások, elég gáz lenne a helyzet. Szükség van rájuk is, és szerintem többet ér egy jófej közmunkás, mint egy bunkó ügyvéd.
2015. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Próbálj kis sikerélményeket elérni és ebből építkezz. Nekem így sikerült, bár egy szinten sosem tudok továbbjutni egy lánynál sem a külsőm miatt (randira menni még sosem sikerült), de szerintem van önbizalmam.
2015. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Meríts önbizalmat akkor a céljaidból (feltételezem, nem akarsz életed végéig közmunkás lenni, hanem törekszel a jobbra). Én is egy üzemben vagyok jelenleg alkalmi munkán diplomásként, mégsem hagyom, hogy ez elvegye az önbizalmamat, mert tudom, hogy többre vagyok hivatott és azt el is fogom érni.
2015. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!