Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta, hogy magamból a maximumot kihozva sem kerülhetek egy szintre a nekem tetsző nőkkel?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Mit jelent az, hogy a maximumot hozod ki magadból, és milyenek a neked tetsző nők, akikkel egy szintre akarsz kerülni?
2015. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Most akkor kezdj el gyúrni a pénztárcádra is.
2015. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igényes az öltözködésem, jó a stílusom, frizurám, sportosan vékony vagyok. De sajnos átlag alatti magassággal és férfiatlan arccal születtem, ezért igazán helyes sehogy sem tudok lenni.

Nekem azok a lányok tetszenek, akiknek van szexuális kisugárzása, csinosak, szintén adnak az öltözködésükre, nem túlsúlyosak. Tehát, akik kapnak jóképű pasit is.

2015. okt. 31. 15:59
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Hány cm vagy?
2015. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Csak egy darabig ne a nőkkel foglalkozz, vagy ha foglalkozol is velük mellette találj másban is örömöt. Egyél nagyon finom ételeket, utazgass, hallgass jó zenéket, nézz sorozatokat, filmeket, én legalábbis ezt csinálom.
2015. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4-es: 174 cm.

5-ös: eddig rengeteget foglalkoztam már NEM a nőkkel: az egyetemmel, a karrierem beindításával, a hobbijaimmal, a barátaimmal. De egy idő után az ember nem tudja már hova elfojtani a legerősebb vágyait.

2015. okt. 31. 16:04
 7/15 anonim ***** válasza:

Jó ez mondjuk jogos.


Ha ez megnyugtat én szintén igényes, sportosan vékony, + 185 cm magas, jóképű vagyok, és én se találok komoly barátnőt. Egyszerűen nincs ebben szerencsém, ezért foglalom el magam mindenféle mással, persze nekem is vannak olyan időszakaim amikor nagyon előjön a társhiány. Szerintem szerencsén múlik az egész.

2015. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Az nem annyira vészesen alacsony. Legtöbb csaj kb 160-170cm között van.

Mindent megtettél már az életben amire vágytál? Nincs már semmi célod? Annyira jó lenne néha egyedül elszabadulni, hogy ne kelljen senkinek beszámolni semmiről, hogy ne tartozzak magyarázattal.. Éldd meg azt ami most van, és ne görcsölj.

2015. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A szerencsének is van benne szerepe, de sokkal felszabadultabb lennék, ha úgy érezném, hogy legalább egy szinten vagyok azokkal, akik nekem tetszenek. Akkor nem érezném állandó nyomás alatt magam, és tudnám élvezni az életet.
2015. okt. 31. 16:13
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem neked inkább önértékelési problémáid vannak...
2015. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!