Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Miért van az, hogy a pasik többször azért sírnak, mert a csajoknak az "izmos", "kigyúrt" fickók jönnek be?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen ez teljesen értelmetlen dolog, hiszen bárki ki tudja magát gyúrni!!!


A lustaság nem mentség a sikertelenségre. Haverjaim közül is többen kigyúrtak magukat, én is edzettem, meg fogok a jövőben is, hogy jobb testalkatom legyen.


Akkor meg?


2015. nov. 2. 17:25
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

18:36-os!


Figyeljél má' ide. Megdobhatnál minket legalább egy arctalan fotóval az alakodról, hogy mégis, hogy nézel ki. Legalább önbizalmat öntenél azokba a pasikba, akik nem hiszik el, hogy nem csak a külső a fontos. :D


Mint mondtam, nem csak a külső a fontos, sportos testalkat nélkül is lehet csajozni, csak ahhoz olyan személyiség kell. De az, ha valaki sportos, az előny, ez tény. Nemcsak a csajozás terén, hanem az élet más területein is.


Egyébként meg amit lenyomtál itt, az egy tipikus olyan sablon, mint amikor a csajok azt mondják, hogy egy "kedves pasit" akarnak, és mégis egy "bunkó" (vagy legalábbis egy kevésbé romantikus) sráccal dugnak, most külsőtől függetlenül. Mondani meg mindent lehet, de ha valamit állítasz azt bizonyítani kellene.


Tudod szépségem, így nem tudlak komolyan venni, ez így nonszesz.

2015. nov. 2. 19:07
 22/29 anonim ***** válasza:
15%

Miért talán nem a kigyúrt ,izmos pasikra buknak?

Na ugye...ettől fügetlenül sosem akartam kigyúrni magam.Mert szerintem az már régen rossz ha valaki csak a nők miatt kezd el edzeni.

2015. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Miért lenne régen rossz? A nők is sok dolgot tesznek, hogy bejöjjenek a pasiknak. Nincs semmi rossz abban, ha a másik kedvében akarunk járni.
2015. nov. 2. 19:20
 24/29 anonim ***** válasza:

Azzal egyetértek, hogy aki CSAK emiatt csinálja, az nem jó. Nem biztos, hogy ugyanúgy örömét leli benne, mint az, aki amúgy is csinálná. Ez olyan lenne, mint hogy én émelygek a spenótfőzeléktől, de valaki kedvéért megpróbálnám lenyomni a torkomon, hogy bejöjjek neki, mert ebben látnám az eredményességem kulcsát, csak aztán rohanhatnék a WC-re, mert visszakívánkozna a külvilágba az elfogyasztott adag.

Nem biztos, hogy ez a legjobb példa, de szemléletes, és az volt a cél. Nem tudsz tartósan mást csinálni, más lenni, úgy, hogy azzal nem vagy igazán önmagad, mert kiderül.

Ha viszont amúgy is változtatnál, csak ehhez valaki még egy kis lökést is ad, mert tudod, hogy a kedvében járnál, de már rég szemeztél a gondolattal, az jó, azzal nincs gond, mert ez amúgy is ott volt benned. Ilyenkor tartós tud maradni a változás, és az sem szegi kedved, ha mégse jössz be a kiszemeltnek, aki a lökést adta, mert közben az életed tartós részévé vált az újítás. Megint csak étellel jövök, volt egy exem, akinek volt egy kedvenc étele, amit a nagymamája készített, az ő révén ismertük meg ezt a receptet, azelőtt nem is hallottunk róla, kipróbáltuk, először csak azért, hogy a kedvében járjunk, mikor ide jött, aztán a pasi ment, a recept maradt, mi is megszerettük, előbb-utóbb biztos rátaláltunk volna, mert szeretjük ezeket a típusú ételeket, ezeket az összetevőket, és ha máshol nem, valahol a neten biztos belebotlottunk volna. Igaz, hogy azóta is eszünkbe jut az ex, ha ezt főzzük, de attól még nem veszi el az étvágyunkat csak mert már a srác nincs meg.


Na, míg ezt írtam, meg is éheztem. :-D

2015. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Én még nem találkoztam olyan hapsival, aki ne lelte volna örömét a gyúrásban. Csak nő miatt szerintem el sem lehet kezdeni. Ha annyira utál valamit az ember, azt nem tudja befejezni.


De mi is a baj a gyúrással, sportolással? Tök jó dolog, egészséges.

2015. nov. 2. 19:59
 26/29 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező akkor költözz a konditerembe.

Nem értem mire jók ezek a kérdések.

Most azt várod ,hogy dicsérjünk hogy te mekkora egy f@ sza csávó vagy?

Vagy azt ,hogy a nők majd rád cuppanak?

Szánalom. ..

2015. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
40%
Hát én ismerek olyan "pasit", aki inkább otthon döglik a gép előtt, de nem szeret megmozdulni. :-)
2015. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Na, mi van, megjöttek a hitetlenek? :-D Speciel ennek a lusta dögnek az anyja a kolléganőm, és a fiát is személyesen ismerem. Róla el tudom képzelni, hogy tényleg csak egy nő miatt erőltesse meg magát, mivel minden eddigi önálló próbálkozása szalmaláng életű volt.
2015. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

22:00-es válaszoló!


"Kérdező akkor költözz a konditerembe."


-->Költözni nem költözök oda, de ha van lehetőség rá, eltöltök ott valamennyi időt.


"Nem értem mire jók ezek a kérdések.'


-->A kérdésem azt gondolom világos. Olvasd el még egyszer és értelmezd.


"Most azt várod ,hogy dicsérjünk hogy te mekkora egy f@ sza csávó vagy?"


-->Nem. A kérdést nem magam miatt írtam ki. Amikor magamról és az ismerőseimről beszéltem, csak példaként szóltam.


"Vagy azt ,hogy a nők majd rád cuppanak?"


-->A kérdést mint mondtam nem magam miatt írtam ki. Egyébként rám cuppanhatnak a lányok, ha megyek ismerkedni, de ennek semmi köze a kérdéshez.


"Szánalom. .."


-->Az a szánalom, hogy ilyeneket írsz. Lefolyattál magadban egy gondolatmenetet, és azt kommentálod. Na, ez aztán a nem semmi. :-)

2015. nov. 2. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!