Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Miért van az, hogy a pasik többször azért sírnak, mert a csajoknak az "izmos", "kigyúrt" fickók jönnek be?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen ez teljesen értelmetlen dolog, hiszen bárki ki tudja magát gyúrni!!!


A lustaság nem mentség a sikertelenségre. Haverjaim közül is többen kigyúrtak magukat, én is edzettem, meg fogok a jövőben is, hogy jobb testalkatom legyen.


Akkor meg?


2015. nov. 2. 17:25
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszi. :D


Egyébként azt gondolom, hogy aki nem hajlandó megdolgozni a sikerért, az nem is érdemel semmit sem.

2015. nov. 2. 17:58
 12/29 A kérdező kommentje:

17:57-es, külön köszönet a kommentedért.


17:58-as, értem én, vannak ilyen nők is, de azért az tagadhatatlan, hogy a nők nagy többségének - különösen a jó nőknek - az a vonzó, ha egy pasi sportos. Különösen azoknál a lányoknál igaz ez, akik maguk is nagyon kényesek a testükre.


Nyilván persze nem minden a külső, akinek olyan stílusa van, anélkül is tud hódítani. De a jó külső mindig előny, és tapasztalataim szerint a jó testalkat a siker egyik kulcsa.

2015. nov. 2. 18:03
 13/29 anonim ***** válasza:
41%

Különösen a jó nőknek.... köszi. Enyhén degradáló volt. Mert természetesen az, hogy engem nem különösebben érdekel, hogy milyen testalkata van az illetőnek, sőt rendesen undorodom az izmoktól, akkor az már azt jelenti, hogy én is egy igénytelen nő vagyok, akinek valószínűleg átlagos, vagy átlagon aluli a teste és nem mellesleg nem szép az arca.

Na akkor drága szépfiúm elárulom, hogy semmi baj nincs a külsőmmel, napi szinen utánam fordulnak, pasi ügyeim is akadnak/akadtam bőven és nem azért mert egy jó firma vagyok az ágyban. Az már egy másik kérdés.

És nem csak én vagyok így. Rengeteg ismerősöm van, akinek édes mindegy, hogy most vékony, vagy éppenséggel van egy kis pocija a barátjának, vagy annak a srácnak aki éppen tetszik nekik. Javarészt jó nőkről beszélünk, szép idomos testtel, és arccal, hozzá téve elég magas fokú intelligenciával is iq-val.

Persze tudom, hogy majd nem sokára valaki biztos fog úgy reagálni, hogy a pénz az mindenre megoldás. Hát elárulom: NEM. Az, hogy egy olyan faszival legyek akitől időközben hányingert kapok, felajánlhatná az isten pénzét se kéne.

Adj magadra, legyél ápolt, tiszta, azért sportolj mert egészséges szeretnél lenni, és ne azért, mert az általad meghatározott "különösen jó nőknek" akarj tetszeni. Művelődj, tanulj és ne lógjon ki a kapa a szádból. Meglátod mindjárt jobb leszel a nők körében.


És miután már csak kíváncsiságból is végig olvastam az előző kommenteket, azzal meg pláne egyet értek, hogy 12 óra a minimumbérért mellett nem lesz se energiád, se kedved eljárni edzeni meg sportolni.

Én pl ápolónőnek tanulok, van gyakorlati órám is, ami azt jelenti hogy mozgás van 8-12 órán keresztül. Ülés nélkül. Miután hazaérek ahhoz van kedvem, hogy csinájak enni, megfürödjek és lefekhessek alduni. Egy napra bőven elég edzés, főleg amikor még a lift sem működik a 6. emeleten és neked el kell jutni egy egészen másik épületbe.

2015. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
30%
javítanék: gyakorlati napom
2015. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

18:16-os:


Kétféleképpen tudom megközelíteni a kommentedet:


1. Azok a pasik, akik nem akarják magukat kigyúrni, bizonyára most majd kiugranak a bőrükből, hogy akadt itt egy ilyen nő, szóval számíts privát áradatra. :D


2. A viccet félretéve, azonban furcsa egy paradoxon van a levegőben. A nők egyéni véleményekben és a fórumokon állítják, hogy őket bizony nem érdekli a külsőre, de amikor szétnézel az utcán, akkor a bombázó csajokat általában sportos fickó mellett látod. (Kivéve akkor, ha az illető egy PUA mester, és a külsejétől függetlenül is fel tud szedni nőket, mint mondjuk az egyik kedvenc gurum, David X).


Saját tapasztalatomból kiindulva azonban azt mondom, a jó testalkat, az igazán jó nőknek előny. Én ilyen hülyeséget amit te írtál, hogy "undorodsz az izmoktól", szép nő szájából még sosem hallottam. (akkor állj össze egy sörhasú pasival.) Azt viszont már igen, - amikor benyúlt a felsőm alá évekkel ezelőtt az egyik legcsinosabb barátnőm a randinkon, és végigsimította a testemet - hogy neki pont az ilyen testalkat jön be.


Szóval van igazság abban, amit mondasz, de nem egészen értek veled egyet.

2015. nov. 2. 18:27
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

13:


A testalkat csak egy dolog a sok közül.

Szélsőséges példa: Ha egy férfi magas, jóképű, megfelelő korú, bőven megvan az egzisztenciája, és jó dumás, akkor ezek mellett az alkata már erősen mellékes.

2015. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
63%
# 10 Időpont ma 17:58 - Te csajszi, szövegértelmezés!!! A kérdés nyilván azokra az itteni srácokra irányult, akik azért sírnak, mert szerintük az izmos, kigyúrt pasik kellenek a nőknek, és szerintük nekik ezért nincs... Nem lehetsz törzsvendég errefelé. :-)
2015. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%

Szép nő szájából nem hallotál... most sikerült. Igazából mindegy. Én nem fogok bizonygatni senkinek. Nekem legalább egészséges módon van rendben az önértékelésem. Az, hogy az utcán mit látsz, az meg attól függ, hogy mit akarsz észre venni. Bármilyen hietetlen én is járok kelek és elég sűrűn látok bomba nőket kevésbé jó pasikkal. Bár állítom, hogy különbözik a véleményünk a jó nőről. És ne haragudj, de az igazi férfinak nem a kondiból kilógó hosszú lábú nők fognak bejönni. Hanem azok akik tényleg, szépek arcra és formásak, és mint az utóbbi időben különösen feltűnt, sőt, még az arcomba is kaptam egyszer, már csak azért mert semmi felesleg nincs rajtam: "A fenekeden meg a melleiden kívűl nincs is rajtad mit fogni." És ezt az a férfi mondta a szemembe, akiért minden megtettem volna, annyira szerettem, és nem azért mert elájultam a külsejétől. A külső még mindig csak egy dolog, ami az első benyomást kelti minden egyéntől függően.

Ha meg neked ezek a nyávogós, szolis, kondis, plázó macskák kellenek, akkor pedig egészségedre. Egyszer majd rájössz, hogy néha jobb egy értelmes normális lánnyal lenni, mint olyannal aki a kis drága cunci mókucit játsza egésznap agya meg egy mogyoró méretével egyelő.

2015. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
69%
Nekem azért fontos, hogy a pasi sportoljon valamit (ez nem egyenlő nálam az edzőteremmel, elég sokféle sportolási lehetőség van), mert én is megteszem magamért és látom a pozitív eredményét, és nem akarok egy olyan ember mellett élni, aki nyavalyog a testalkata miatt, közben cseszik tenni bármit is, hogy ez változzon. Ne mondjátok, hogy ilyen nincs, mert rengeteg emberre jellemző ez a hozzáállás, hogy nem változtatnak, közben meg panaszkodnak, és gyártják a kifogásokat, hogy miért nem tesznek semmit. Én tettem erőfeszítéseket önmagamért, változtattam dolgokon, és sokkal jobb lett, megérte, mára meg az életem részévé vált az új életmód.
2015. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert ha valamilyen csoda folytán nem lennének lusták és kigyúrnák magukat, akkor utána találnának maguknak más kifogást. Mivel csak az izmosság miatt még nem lesz senki sikeres a nőknél (kivéve persze, ha Zyzz teste van :D)
2015. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!