Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 10-20 év múlva milyen lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-20 év múlva milyen lesz a párkapcsolatok dinamikája?

Figyelt kérdés

Ugye manapság rengeteg tizenéves korszaka végén járó, illetve huszonéves nő inkább 30 feletti, leginkább 40-es férfiakra nedvesednek, indulnak be. Akik így vagy úgy, de már saját lakással, autóval, jó egzisztenciával rendelkeznek. Tehát a korosztályuk béli huszonéves férfiak helyből hátránnyal indulnak emiatt is, hiszen nem sokan mondhatják el magukról azt, amit a 40-esek, kifejezetten anyagi téren. Persze ez arra is rávilágít - ami undorító-, hogy sokaknál anyagi téren dől el a párválasztás, nyilván tisztelet a kivételnek, mint mindig.


Szóval mire a mostani huszonéves férfiak 40 körül lesznek, vajon akkor is fent fog állni a mai trend, miszerint a 20+ os nők rájuk lesznek beindulva, nem pedig a korosztályuk beliekre?

Magyarul: aki huszonévesen nem úszkál a nőkben, 40 körül saját egzisztenciával, élettapasztalattal majd úszkálni fog bennük szerinted?


A kérdés nem személyes ihletettségű, de sokszor előfordul a gyakorlatban. Mit gondolsz?


2015. nov. 4. 19:42
 1/2 Költőnő? ***** válasza:

Elgondolkodtattál. Bár én megmondom őszintén, h a való életben ritkán látom ezt (tény, h nem is nézegetem). Itt azért olvas az ember ezt-azt mkét oldalról. Hát furcsa mindenesetre. Igazából az a baj sztem a mai tizenhuszon lánykákkal, - (részemről is tisztelet a kivételnek természetesen. Jómagam több normális csajost ismerek, mint ahány idiótát...) - h részint nagyon felnőttek, de a gondolkodás néha... Tiniétől alig különb.

Nem tudom, miért érzem ezt, de sokszor az élethez szükséges bölcsesség (nem a fineszre gondolok, az teljesen más ugye), méltóság, és tapasztalat hiányzik.

Nyom rájuk a társadalom mindent, h párkapcsolatban KELL lenni, el KELL veszíteni a szüzességet, eljegyzés, összeköltözés, házasság, gyerek, mind KELL, KELL, KELL.

Néha csodálkozom, mikor látok itt egy-egy kérdést, h ennyi meg annyi vagyok, gáz-e/ciki-e ez meg az.

Áh, nem is értem én ezt az egészet. Sztem ezért keresik a magabiztosságot néhány idősebb fickóban.

Sry a hosszú irományért, tényleg elgondolkodtattál.

2015. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kicsit ellentmondásos a kérdés, mert a párkapcsolatok dinamikája nem azt jelenti, amit a kifejtésben írtál... hanem azt, hogy valakinek kialakul egy konkrét párkapcsolata, és az valahogyan működik. A környezetemben egyébként van olyan pár, akik úgy jöttek össze, hogy a nő huszonéves volt, a férfi negyvenes. 15 éve együtt vannak, családot alapítottak, gyerekük is van. Egymáshoz értek... a férfi fiatalosabb lett, a nő kissé "koravén", de a kapcsolat dinamikája szempontjából ez így szerencsés.


A többi, amit írtál, egyáltalán nem általános, csak a lányok egy kis része bukik az idősebb pasikra, az anyagiakra, stb. Eleve a huszonéves lányok jelentős része stabil párkapcsolatban van, ők nincsenek a látóteredben, csak azok, akik valamiért nem tudnak, vagy akarnak stabil kapcsolatot kialakítani. Köztük pedig valóban lehetnek olyanok, akik egyéni preferenciákkal rendelkeznek, és az idősebb férfiakra buknak. De ez nem feltétlenül az anyagiakkal magyarázható, az én környezetemben azok a nők, akik idősebb férfival vannak, teljesen átlagos, vagy akár átlag alatti egzisztenciájú férfit választottak. Egyáltalán nem trend az, amiről írsz, maximum te mozogsz ilyen körökben.

2015. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!