Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szemüveges okostojás fejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveges okostojás fejű pasik nem vonzóak a nők számára, tehát rondák?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szemüveges vagyok és szólítottak már strébernek, mert olyan fejem van, de nem vagyok ronda, de én annak látom magam :(
2015. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
legalábbis más szerint nem vagyok az
2015. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

Az okosság, az intelligencia önmagába véve nem érték egy nő felé. Most tekintsünk el attól, hogy egyébként csúnya vagy átlagos vagy helyes az illető.

Ami számít az max ennek a következménye, hogy jól kereső állása lesz, nagy autója, jó anyagi helyzete, na ez már egy érték! Ez már sokkal vonzóbb, mintha segédmunkás lenne havi 80-100 ezerért.

2015. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én világéletemben a szemüveges pasikra is buktam.

Viszont önmagában a szemüvegtől senki nem lesz se szebb, se rondább, mint amilyen. Persze egy ultraronda, ízléstelen keret tud rontani az összképen, de ugyanez bármelyik ruhadarabról is elmondható.


Életem férfija is szemüveges (most kapaszkodj meg, pocakos is, kopaszodik és nem, nincs sok pénze, kb. épp kijövünk hó végére - csak hogy megelőzzem, a "biztosan a kabrió miatt hagyom magam dugni" szöveget).

2015. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ízlés kérdése.

Számomra nem vonzó, magamon is utálom napszemüvegen kívül a szemüveget.

De ismerek olyan (vegyesen szemüveges és nem szemüveges) nőket, akiknek meg szemüveges párjuk van.

2015. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eddig csak szemüveges férfiakkal volt dolgom, nekem nagyon bejön. Persze ha valakinek alapból ronda arca van, rajta nem javít. De pl egy átlagos srácon már igen.
2015. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát igen... Én pattanásos voltam, zsíros hosszú hajam volt, izomtalan voltam és hájas, igaz kis lúzer kinézetem volt, pedig nem volt baj velem, csak baromi igénytelen voltam. Elkezdtem sportolni, jól átformáltam a testem egész férfiassá, a pattanásokra vettem szert, vágattam egy férfias, sportos sérót, vettem jó ruhákat, elkezdtem ízlésesen öltözködni, és hát meglett az eredménye.

Ja nem, mégsem, mert ugyanúgy szarnak rám a csajok.

Arra jó volt, hogy mostmár nem érzem egy darab szarnak magam, mára nem, úgy kalkulálj, ha változtatni akarsz.

2015. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*másra nem
2015. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek a szemüveges pasik!
2015. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fuu nekem is bejönnek..bár fogalmam sincs,hogy miért.
2015. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!