Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes tovább folytatnom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább folytatnom az ismerkedést olyan nővel, akinek ilyen exei voltak?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedek egy nővel. Én egy határozatlan, félénk, kicsit feminin pasi vagyok. A lány exei, tipikus alfa hímek voltak, Afganisztánba harcoló katona, rendőr stb. Viszont az igaz, hogy mind megcsalták. Nagyon sokat beszélünk, nagyon oda van értem milyen jó velem beszélgetni. Én mondtam hogy nem vagyok olyan tipikus férfi, mint az exei, de ő azt mondta ez nem baj.

Nem tudom van e értelme találkozni ilyen nővel, lehet jobb lenne befejezni az ismerkedést és nem jobban fájdítani a szívem, mert ebből kapcsolat nem nagyon lehet.


2015. nov. 9. 09:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Es meg csodalkoztok, hogy nyomorultak vagytok.. Szanalmasak vagytok 44%, 52% es tarsai.
2015. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4%
Ja szánalmasak:) Mert nem szeretjük satuba szorítani a tökeinket, és ámitani magunkat a női kamuzással.
2015. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jó veled beszélgetni,miért nem hívod el randizni végre?
2015. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak a tisztánlátás végett még egy vélemény.


Láttál már magyar katonákat afganisztánban? Na akinek egyből a USMC-s tengerészgyalogosok jutnak eszébe az amerikai filmekből, hát közel sem olyanok a magyarok,akiket kiküldenek.


Magyar átlag rendőrt láttál már? Nem készenlétist, hanem aki ül a kocsiban, vagy mászkál az utcán. Nem egy dwayne the rock johnson egyik sem :D szóval kérdező, nem tudom mitől lenne alfa egy magyar katona,vagy egy magyar rendőr.

2015. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd már, hogy kigyúrt állat minden rendőr meg katona.
2015. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!