Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi azt mondja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi azt mondja, hogy a nőknek csak a külső és a pénz számít. Tudok egy ellenpéldát. Mit mondtok erre, mivel magyarázzátok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje társkeresőzöm. Nem nagy sikerrel. Gondoltam nem vagyok jóképű, teljesen átlagos vagyok, s talán azok közzül sem a jobb. Nem keresem agyon magam, de megkeresem a magyar átlagot.

Tehát teljesen szürke vagyok. Eggyetlen szines dolog rajtam, hogy élőben nagyon vidám és vicces vagyok. De ez a képeken nem jött át.


Mindig valami sablonosat írtam a csajoknak, rövidet. Pl: Szia! Szimpatikus vagy, van kedved ismerkedni? Vagy valami ehhez hasonlót.

Mondanom sem kell, 100 -ból kb 20-30 vette a fáradtságot, hogy egyáltalán megnézze a profilomat. És kb 1-2 írt vissza.

Nemrég viszont elkezdtem normális, terjedelmesebb levelet írni. Teljesen személyre szabva. Láss csodát! 100-nól kb 80-n megnézik a profilomat, és 40-50 -en vissza is írnak.


Nen töltöttem fel új képet, nem tettem ki új érdeklődési kört. Tehát csak annyi a más, hogy jobb a levél, személyre szóló, és abból pozitívabb következtetést vonnak le rólam. Ami még nagyon feltűnt, hogy olyan nők is visszaírnak akik tényleg "bombázóak".

Lehet, hogy a nők nem csak a külsőre és a pénzre mennek?? :) Szerintem sokan nem.


2015. nov. 11. 10:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
brutalll - A legtöbb felhasználó azzal nyit, hogy van-e kedved ismerkedni. :-)
2015. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tény hogy sosem társkeresőztem, ám így látatlanban megkockáztatom, hogy aki társkeresőre regisztrál, nem azért van ott, hogy a a helyi kórháznak gyűjtsön lélegeztetőgépre.
2015. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezt én is így gondolom, mégis volt, aki felháborodott, mikor kértem az adatlapomon, hogy ezt a formulát mellőzzék, mert nyilván azért voltam ott, hogy ismerkedjek. Gondolom, elvettem tőle az egyetlen ötletet, amivel nyitni akart, így inkább elküldött anyámba, amiért kifogásoltam ezt a kezdeményezési formulát... :-)

Már nem vagyok fent társkeresőkön, régebben voltam, de nagyon nagy arányban ezzel az ötlettelen formulával nyitnak. Mit lehet erre válaszolni?

2015. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Normális levélre általában én is kapok válaszokat szép számmal, hogyha nincs feltöltve rólam kép. Ennyi a titok számomra. Amint profilképpel együtt próbálkozom, ugyanolyan levelekre semmi reakció, még válaszra sem méltatnak. Sajnos, amikor meg profilkép nélkül próbálkozom és elbeszélgetek a lánnyal, mindegyik kivétel nélkül lelép, amint meglátja, hogy nézek ki.
2015. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó , ebből már leszűrhetted volna, hogy az online ismerkedés nem a te tereped.
2015. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15: Legalább kép nélkül próbálkozva beszélgetek egy kicsit lányokkal. Élőben meg egyből elhajtanak. Ronda embernél a legrosszabb az élőben történő ismerkedés. Tapasztalatból beszélek.
2015. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!