Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti, akik nagyon csúnyának és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Ti, akik nagyon csúnyának és ocsmánynak tartjátok magatokat, kb így néztek ki?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok egyaránt vannak, akik állandóan a külsejükkel vannak elfoglalva, és azt hozzák fel kifogásnak, hogy azért nincs párjuk. (különösen némely pacák hisztizik ezen, ami szánalmas, mert még a nőknél valahol érthető, hogy ki vannak a külsejük miatt, de a pacákoknál... no comment.) Szerintem ez kifogás, mert ha valaki minimum átlagos külsővel rendelkezik egészen biztos, hogy talál magának valakit, ha van hozzá megfelelő stílusa.


Hogy legyen némi viszonyítási alap, mutatnék egy képet. Inkább úgy döntöttem, hogy kifejezetten valódi csúnya embereket nem linkelnék ide be, így is elég bajuk lehet, ezért más megoldást választottam. Ez bőven megteszi:


[link]


Ki az, aki így néz ki!? Ha igen, akkor jogos az önkritika, ilyen csúnya emberrel soha az életben nem fog összejönni senki, de még munkát sem hiszem, hogy kap, mert félnek tőle az emberek.


2015. nov. 11. 19:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20: Ilyenkor kívánom azt, hogy csak 1 napot töltsön el olyan undorító testben, mint amilyen nekem van, akkor talán megérti, mit is jelent ocsmány férfinek lenni (ami nem egy felvett kép, hanem rengeteg megerősítés árán született, lévén ezt a kifejezést használta eddig a legtöbb lány a külsőm leírására, persze akadtak cifrábbak is) Szóval egyáltalán nem hamis szemlélet szüleménye ez. Még soha, egyetlen egyszer sem kaptam lánytól még egy hangyányi pozitív megerősítést sem.
2015. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Jólvan, akkor soha az életbe nem lesz csajod. Pont.
2015. nov. 13. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!