Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti, akik nagyon csúnyának és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Ti, akik nagyon csúnyának és ocsmánynak tartjátok magatokat, kb így néztek ki?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok egyaránt vannak, akik állandóan a külsejükkel vannak elfoglalva, és azt hozzák fel kifogásnak, hogy azért nincs párjuk. (különösen némely pacák hisztizik ezen, ami szánalmas, mert még a nőknél valahol érthető, hogy ki vannak a külsejük miatt, de a pacákoknál... no comment.) Szerintem ez kifogás, mert ha valaki minimum átlagos külsővel rendelkezik egészen biztos, hogy talál magának valakit, ha van hozzá megfelelő stílusa.


Hogy legyen némi viszonyítási alap, mutatnék egy képet. Inkább úgy döntöttem, hogy kifejezetten valódi csúnya embereket nem linkelnék ide be, így is elég bajuk lehet, ezért más megoldást választottam. Ez bőven megteszi:


[link]


Ki az, aki így néz ki!? Ha igen, akkor jogos az önkritika, ilyen csúnya emberrel soha az életben nem fog összejönni senki, de még munkát sem hiszem, hogy kap, mert félnek tőle az emberek.


2015. nov. 11. 19:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én igazából nem tudom eldönteni magamról, hogy hogy nézek ki. Az tény, hogy nem vagyok egy római vagy görög isten, de még egy északi se, sőt inkább úgy nézek ki, mint egy tipikus, 16 éves kocka. Ez azért problémás, mert 22 vagyok, ráadásul nagyjából az említett korban fel is hagytam a számítógépes játékok állandó nyüstölésével. Mondjuk tény, hogy ha eltűnne a manboob, akkor az sokat dobna a kinézetemen (úgy 10-15 kiló van rajtam), de elgondolkoztam rajta egyszer és arra jutottam, teljesen fölösleges vele szenvedni, az edzés nem egyenlő az arcplasztikával.


Az viszont vélhetően sokat elmond, hogy még soha a büdös életben nem nézett rám egy lány se, és ha beszélek is valakivel, az több mint valószínű, hogy három szó véletlenszerű permutációjával megoldja a kommunikációt (igen, nem, lehet - ha bőbeszédű a csaj, akkor még szerencsés esetben egy "nem tudom" is elhangozhat).


Igény esetén privátban valamikor (vélhetően holnap) küldök képet - de azt először el is kell készíteni ugye, mert szerintem egy fotó nem sok, annyi nincs rólam. Minek nézegetném magamat?

2015. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

@21:02


Hát nem csodálom, a stílusod biztosan taszítja őket. Látszik, hogy a csajt mindenek fölé magasztalod, és nem veled egyenrangú félként kezeled.

2015. nov. 11. 22:03
 13/22 anonim ***** válasza:
én megnézném ezeket a ronda fiúkat szívesen. de sajnos sose küld képet egyik se. :(
2015. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Szerintem teljesen átlagos srácok, csak mivel nem egy Brad Pitt közülük egyik sem, túlságosan lebecsülik magukat, és lúzerré válnak. (Meg az is benne lehet a pakliban, hogy túl sokat adtak rosszindulatú lányok megjegyzéseire.)


Én ha kimegyek az utcára a városba, többségében átlagos embereket látok, csúnyákat még kevésbé "ocsmányokat" nem. Sajnos azonban úgy látszik, hogy nem értik, hogy az ismerkedésnél a jó külső csak előny, de semmiképpen nem belépő egy nő életében. Ha nincs valakinek jó stílusa, és olyan buta mint a tök, meg esetlen, a lányoknak vagy egyáltalán nem fog kelleni, vagy csak rövid ideig. Húgom például randizott már izmos pasival, akit nem tudott komolyan venni a viselkedése miatt.


Mindegy.


Azt hittem, ez a kérdés talán majd elindít bennük egyfajta pozitív gondolkodást, és felhagynak azzal, hogy lebecsülik magukat, de úgy látszik tévedtem. Végül is, az ő életük, nekem semmi közöm hozzá.

2015. nov. 11. 22:20
 15/22 anonim ***** válasza:

Én sok nőnek küldtem már képet itt az oldalon is,és mindegyik azt mondta,hogy sokkal rosszabbra számított.

És hogy nincs baj a külsőmmel,átlagos vagyok stb.

Közben meg a való életben még csak rám sem néznek a nők,mintha ott sem lennék...

24/F

2015. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Utolsó és ez neked nem gyanus?? anonym oldalon miért hazudna neked bárki? Valószinü az életben árad belőled ez a "remek, lehengerlő" stílus amit itt is előadsz, így nem csoda a sikertelenség.
2015. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

hagyjuk már ezt az önbecsüléses maszlagot!


ha nincs külső megerősítés, pozitív élmények, sikerek, akkor max a képzelgéses téveszmék nyújthatnak ideig-óráig hamis vígaszt.


azt képzelhet magáról mindenki amit csak akar, ezt tény, de az is az, h ha SENKI nem erősíti ezt meg, akkor csak képzelgés amit magáról gondol az illető. (a vonzás törvénye meg 1 baromság)


akinek nincs önbecsülése, nem véletlenül nincs. 2 oka van ennek:


1 - negatív tapasztalatok

vagy:

2 - pozitívak hiánya

2015. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hát azér' kell próbálkozni, és sikerélményt szerezni. A siker nem fog az ember ölébe hullani.
2015. nov. 13. 22:26
 19/22 anonim ***** válasza:
18: Szerinted egy csúnya ember nem próbálkozik. Én pl. nagyon sokat próbálkozom, de mivel ocsmány vagyok és alacsony, még soha az életben nem kaptam egy mosolynyi pozitív megerősítést sem!
2015. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Erről már leírtam a véleményem a 14-es kommentemben.


Kifogás és hamis szemlélet keveréke.

2015. nov. 13. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!