Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Volt már olyan pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már olyan pasitok, akik mások rondának, csúnyának mondtak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt. Miert erdekelne, mas mit gondol?
2015. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Volt :D miután megcsalt és szakítottunk, az érzelmeim elmúltával már én is annak láttam.
2015. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt. Sőt, több is :D
2015. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De érdekes, ezt még így sosem gondoltam át. Nem volt olyan, akit rondának mondtak, egy olyan volt, akit amiatt vett valaki a szájára mert vékony és alacsony. (de én is az vagyok, aki mondta az meg nő létére kövér és magas:-))

nem volt olyan, de engem nem érdekelne mit mondanak mások, amúgy én sem vagyok topmodell.

2015. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában a barátnőim ízlése és az enyém nem egyezik, de még anyám ízlése is más, bár ő más korosztály is. De ha a szüleimnek kellene nekem társat választaniuk, hát nagyon mellé tudnának lőni...
2015. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt, az első barátom. Akkor tényleg csúnyácska volt, de én nagyon szerettem, és nem érdekelt mások véleménye. Nagyon vékony, nagyon pattanásos, kopasz feje miatt elálló fülűnek tűnő 16 éves srác volt. Ma már 20 éves, és nagyon jó srác lett belőle,legalábbis külsőleg biztosan! :)

20L

2015. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt. A szakitas utan mar en sem tartottam vonzonak, nem ertettem miert voltam vele.
2015. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt. Bár én jónak találtam. :)
2015. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, minden barátnőm leszólta.
2015. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt, barátnőim mindig beszóltak, hogy milyen fura, hogy egy ilyen csinos lány csúnya pasival van. Nem érdekelt, nem a külseje vonzott. :) Kedves, vicces srác volt és az a lényeg.
2015. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!