Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az a csaj aki facebookon szóba se állna velem élőben meg adja magát?

Figyelt kérdés
Nem egyszer volt már ilyen, hogy 15 perc beszélgetés után már a bugyijukban vagyok.

2015. nov. 13. 17:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ja és mégis több nőm volt mint neked.
2015. nov. 14. 00:54
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha neked az dicsőség, hogy több barátnőd volt, mint egy lánynak, ám legyen! :D
2015. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok. Még soha senkinek nem sikerült 15 perc alatt a bugyimba férkőznie. Lehet hogy egy buliban egy bizonyos lányrétegnél te vagy a jani, de jó sok alkohol kell ahhoz, hogy valaki ne vegye észre, mennyire primitív vagy.
2015. nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon jó lehet a kisugárzásod és jó a szöveged. Én is nőként közvetlenebb vagyok az olyan férfiakkal akik nyíltak, barátságosak, viccesek persze 15 perc alatt nem fogja senki se leszedni rólam a bugyit ahhoz ha van tartása a lánynak nem elég 15 perc :D Valószínűleg vagy k.rvákkal vagy nagyon kétségbeesett lányokkal beszéltél. Egyébként más örülne ha ilyen "képessége" lenne tehát akkor mi a gond?
2015. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
úgy látom sokaknak szövegértelmezési gondjaik vannak, a kérdés arra irányult, hogy neten miért viselkednek másként mint valóságban.
2015. nov. 14. 12:24
 16/16 anonim ***** válasza:
Tehát azt állítod, hogy amikor facebookon bepróbálkozol, akkor semmi, de amikor élőben megkeresed, már 15 perc alatt lefekszik neked ugyanaz a nő? Ezt hogy csinálod? Mármint hogyan találsz rá élőben egy facebookos csajra? Ez csak úgy lehet, hogy élőben is ismered. De akkor meg minek foglalkozol a facebookkal?
2016. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!