Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak a külsőmmel lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a külsőmmel lehet a gond? A nőknek tényleg ennyire számít a külső?

Figyelt kérdés
Társkeresőn próbálkozok kép nélkül mert csúnya vagyok. Viszont jó lehet a belsőm és jó kezdő levelet írhatok mert kép nélkül is 10 nőből 7 kb vissza is ír hogy milyen normális tők jó pasi lehetek Stb de mikor képcsere megtörtenik hirtelen mind eltűnik. Szerintem ezek alapján csak a külsőmmel lehet gond. Mit tudok csinálni? Soha nem lesz így párom?
2015. nov. 14. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
a nőket csak az érdekli ! de a pénz mindenkit megszépít
2015. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

A külső nem elhanyagolható befolyásoló tényező, de ez nektek pasiknak sem az. Azért nektek sem tetszik minden nő. :-)

Ha nem hazudtál a külsődről, akkor az lehet, hogy ők elképzeltek valamit beszélgetés közben, milyenek lehettek, és mikor meglátták a valóságot, kiderült, hogy a képzelt kép és a fotó nem egyezik, és nekik más típus tetszik.

Mondjuk attól még meg lehet mondani, hogy bocs. Majd lesz olyan, akinek úgy leszel jó, ahogy vagy. Ne akarj háremet. :-)

2015. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Én 2 évet társkeresőztem, a mostani barátnőmmel is így ismerkedtem meg, annak ellenére, hogy szerintem alulról nyaldosom az átlagos kinézetet arcra, testre viszont elég gáz vagyok.

Szerintem alap, hogy felraksz képet magadról, mert ezzel felesleges időt és energiát spórolsz meg, ráadásul komoly hozzáállást sugall. A külső sokaknak meghatározó, de nem mindenkinek ez az elsődleges. Akinek nem tetszel, az nem is fog valszeg válaszolni, így neked se kell képcserével bajlódni. Hidd el, sokan vannak, akiknek nem elsődleges, hogy jó képű legyél. Ne add fel.

27F

2015. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Csak az számít a legtöbb nőnek sajnos,olyan 90%-nak biztosan sajnos. Így hát ha nem születtél helyesnek,és nem vagy izmos,esélyed sincsen a nőknél... :/

24/F

2015. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Valami alapján csak kell vonzalomnak kialakulni. Nem kívánhatod meg a másikat csak azért, mert olyan szépeket ír. Fontos a külső. Hogy kinek mi a vonzó, az más kérdés. Nincs olyan, hogy mindenkinek csúnya vagy. Legfeljebb 10/7 nem tud hozzád vonzódni.
2015. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

A nőknek szamít a külső..de kinek nem???

De az igaz ,hogy én és a legtöbb férfitársam azért annyira nem válogatós mint a nők.

Apró dolgok miatt nem sz arakodunk,mint sok nő..

2015. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok fiatalnak számít a külső,mind két nemben így van ez!

Ne aggódj majd találsz olyat akinek,nem fontos annyira!

Sok sikert és szerencsét kívánok neked!

2015. nov. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyan ezt tapasztalom. Bár én több más forrásból is tudom, hogy ocsmány vagyok (ja meg alacsony is, ez a lányoknál különösen nagy hátrány). És nem igaz, hogy nekem pl. fontos lenne egy nő kinézete. Teljesen irreleváns számomra, viszont amilyen ronda én vagyok, soha még egy randira sem kaptam esélyt, pedig már 29 vagyok.
2015. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
igen, csak a külső számít nekik. a pénz csak akkor, ha nem jössz be nekik.
2015. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt - amennyire látom - divat cáfolni, hogy a nőknek csak a külső számít és a pénz. Pedig sajnos 100 %-ban ez a helyzet, kivétel nincs. Még azoknál is, akiknél megengedném, hogy aranyos, normális nőnek tartsam őket. És 40 évesen mondom ezt.
2015. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!