Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az olyan nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az olyan nőknek nem számít a külső, akik nem szexelnek házasság előtt?

Figyelt kérdés
Elégé csúnya vagyok, de most végre elfogadott egy aranyos átlagos lány, viszont sajnos nála vallási okokból házasság előtt semmi nincs!
2015. nov. 18. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Arra senki sem gondol, hogy azért, mert nem engedte magát tinikorában kipróbálni a jóképű, kigyúrt szépfiúknak? Továbbá: ha valóban vallásos, - márpedig a jelek szerint az - akor komolyan veszi a Bibliát: "Az ember azt nézi, ami a szeme előtt van, de az Úr azt nézi, ami a szívben van." (1Sám 16, 7b)
2015. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok egyébként: kifogtál egyet a kihalóban lévő fajtából. Kívánom, légy boldog! :)
2015. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Közvetlen rokonságban is van 2 ismerős, akik szintén nem szexelnek házasság előtt. Ez mindenki egyéni döntése, 43éves fejjel én is kihagytam volna jónéhány kapcsolatot az életemből de azt nem mondom, hogy szex házasság nélkül az oké...De akik az asztalnál jól megvannak, azok az ágyban is - saját tapasztalat!
2015. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!