Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, merre vagytok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, merre vagytok akik végre egy rendes srácot keresnek?

Figyelt kérdés
olyan lányokra gondolok, akik végre egy olyan férfit keresnek, akivel hosszú távra terveznek. Olyan lányok akik nem ezek a macsó stílusú férfiakat kedvelik!
2015. nov. 19. 23:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Olyan hülyeségeket írtok! Én 22 éves vagyok és rendes srácokat keresek, soha nem jöttek be a macsó stílusú, kigyúrt pasik. És szerintem nem csak én vagyok így ezzel. Nem kell általánosítani és minden lányt szidni csak azért, mert nektek nem jött össze!

Ja és még mielőtt válaszolnának az okoskodók: nem vagyok kövér

2015. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Clark Kent.. úgy örülök,hogy ezt valaki végre leírta!
2015. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

20-as te összejönnél egy 200 kilós,pattanásos arcú,igénytelen,akár még ápolatlan emberrel,mert rendes?

Nem hiszem.Teljesen érthető,hogy valakinek valami plusz kell a barátságon felül egy kapcsolatba.

2015. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Clark Kent.. ***** válasza:

12:47-es:


Hülyeségeket mondasz. A "rendes srácokat" nem kell keresni, pl ez az oldal is hemzseg tőlük. Rengetegen írják, hogy a nők nem veszik őket észre, miért nem írsz rá egyre ismerkedni? Csak nem azért, mert neked sem kellenek?

2015. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Képzeld sok "rendes sráccal" beszélgettem már itt. De én nem fogok ráírni senkire, szerintem nem az én dolgom a kezdeményezés.
2015. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!