Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25-30 éves férfiak, akik...

25-30 éves férfiak, akik szinglik és komoly kapcsolatot keresnek. Hol vagytok?

Figyelt kérdés
Normális, felnőtt gondolkodású, általános és specifikus kultúrával rendelkező, kikapcsolódásra is vágyó, közös programokra (romantikus vacsorákat nem ide értve) hajlandó, hozzám korban illő fiúkat hol tudnék megismerni, milyen körökben mozognak? Olyanok, akik vágynak még a szerelemre, és betartanák a fokozatosság elveit. Feltételezem, hogy egyetemet, mesterit már bevégezték, és állásuk van, és sajnos nem ismerem egyáltalán ezt a korosztályt, hogy hol ismerkednek stb.

2014. okt. 17. 13:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Hát nem itt vannak.. Itt normálisat nem fogsz találni!.. Sok sikert..
2014. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
nem itt akarok ismerkedni, csak kérdeztem, hogy a való életben, hol futhatnék össze ilyennel
2014. okt. 17. 14:01
 3/37 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok.
2014. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Én is ezt kérdezem

értelmes felnőtt gondolkodású pasi

akinek nem a buli,haverok,pia az első

komoly kapcsolatot akarnak

2014. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
itthon,unatkozom :D
2014. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Én itt is ismerkednék és a fentebbieknek úgy érzem igencsak megfelelek.

29/F @ Bp

2014. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 rocket32 ***** válasza:

Miért van kizárva a romantikus vacsora?

Sajnos egyre inkább az internet jelenti a való életet. Itt élnek az emberek.

2014. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
Én meg az olyan lányokat keresem ,akik nem felszínesek.Egy kapcsolat kialkítását nem anyagi státuszokhoz köti ,hanem a szívévvel látja az embert.
2014. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
nem tudom,de ha elárulod hogy hol lehet ismerkedni hasonló korosztályú normális lányokkal akkor kiderítem neked
2014. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

hát igen... én is itthon unatkozok sajnos, ebben az esőben egyedül mi mást csinálhatnék... De sajnos így nem tudok sem ismerkedni, és ha mondjuk beszélgetnék is valakivel neten, akkor sem tudnám megszeretni ennyi alapján. Szóval javaslom az ilyen fiúknak mozduljanak ki a házból valahova, s mondják meg nekem is, hova mennek.


A romantikus vacsora számomra kicsit nyálas dolog, és amúgy is legalább féléves ismerettség, kapcsolat után vállalnám csak be.


Én nem vagyok felszínes szerintem, legalábbis amikor már jól megismertem valakit. Az elején tényleg figyelembe veszem, hogy kik a szülei vagy mivel foglalkozik és hogy néz ki, de ha kitartóan keres, értékel és szeret egy árva, magányos, csúnyácska fiú, és valami pluszt tud adni, amit más nem, akkor képes vagyok szenvedni is miatta, ha látom, hogy valamiért szenved, nem boldog. Szóval nagyon is mélyen érző típus vagyok, de ahhoz ki kell alakítani a bizalmat, ami általában jó pár hnapot, fél évet is eltarthat rendszeres kapcsolattartással.


A hasonló korosztályú normális lányokat sem tudom hol vannak, mivel én még csak végzős egyetemista vagyok, és mivel az emberiségben vetett hitem és reménységem tart a nulla fele, szinte sehova sem járok. Feltételezhetően dolgoznak mint az őrültek. Én nem szeretnék oda jutni.

2014. okt. 17. 14:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!