Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy teljesen aszexuális férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen aszexuális férfi is találhat párt, van esély, remény?

Figyelt kérdés
Undorodom a szex minden formájától viszont szeretetre érzelemre bujásra törődésre adásra nagyon is vágyok. Már 3 szexológusnál is voltam de azt mondta fogadjam el így magam így. Viszont így nagyon nehéz párt találnom már 30 múltam viszont még senkim nem volt. Hol lehet ilyen nőkkel ismerkedni?
2015. nov. 20. 16:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!


A gyakori keresőből van néhány aszexuális!

Sajnos kevés van belőlük ,sajnos kevés aszexuális van :(


Megértem a problémádat,sajnos nehéz társat találni :(

Soksikert és szerencsét kívánok!

2015. nov. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!


Sajnálom,hogy törölted magad! :(


Igen van esélye,csak nagyon nehéz megtalálni az aszexuálisakat,de ne add fel,sok sikert!

2016. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális!? Nekem írhatsz!!! :)
2016. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

megértem a problémádat,de sajnos törölted magad,és így írni neked nem lehet!

aszexuális vagyok szintén ,kevés aszexuális van ,nem tudom hogy hol lehet őket megtalálni én sem...


Sok sikert,szerencsét! 29N

2016. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Imre777 ***** válasza:

Én inkább csak kívülről szeretem a pin . át nyalni, simogatni..., behatolni nem akarok, de attól sem undorodom, de csak a ,,babapuncihoz hasonló pi . na tetszik a tarajos az nagyon csúnya nekem, attól már viszolygom.

Ez mi nálam?

2016. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!