Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Tulajdonképpen, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tulajdonképpen, miért ellenszenvesek számotokra az alacsony férfiak?

Figyelt kérdés
Most nem arról van szó, hogy nem tudtok magassarkút felvenni egy alacsony fickó mellé és ezért nem szimpatikusak számotokra, annál ez sokkal komplikáltabb. Az én és ismerőseim több éves tapasztalata alapján kijelenthetem, hogy a nők a kövér/igénytelen emberekhez hasonlóan az alacsony férfiaktól is szó szerint ugyanúgy undorodnak. Ez szerintem nem túlzás. A középsuliban két olyan lány osztálytársam is volt, akik szó szerint a többiek és az osztályfőnök tudatára adták, hogy ha velem kell táncolniuk a szalagtűzőn, akkor nem fognak megjelenni. Ez azért is bosszantó, mert habár 171 centivel messze én voltam a fiúk közül a legkisebb, de a két lány max 168 centi ha lehetett. Ebből olyan nagy probléma lett, hogy végül másfajta produkciót adott elő az egész osztály. Ez már lassan két éve, hogy megtörtént, de most egy újabb párkapcsolati csalódás miatt felszínre kerültek a régi érzések. Csak szeretném azt hinni, hogy egyedi esettel találkoztam és az is igaz, hogy sajnos 15 éves korom óta a sok negatív tapasztalat miatt rendesen zuhant az önbizalmam, de a nagy számok törvénye miatt sajnos nem mehetek el szó nélkül a probléma mellett. Ez részben a tanulmányaimra is hatással volt az egyetemen (szerencsére kitartó vagyok és ilyen lelki megingás közepette is lediplomáztam), de sokszor felvetődik bennem az a kérdés, hogy vajon minden nő így gondolkodik-e a lelke mélyén és hogy ilyen körülmények között vajon mit érek én a társkeresési piacon.

2015. nov. 20. 19:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Na erre én is igen kíváncsi vagyok, mert én is alacsony vagyok nagyon, és még soha nem volt még randim sem 29 évesen, pedig elég sokat próbálkozom. Igaz, én ocsmány is vagyok.
2015. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%
azt kell mondjam igen! nekem azt mondták hogy ha valaki alcsony az nem férfias meg hogy nem tudsz megvédeni...... de tudod a nők ösztön lények semi realitás nincs bennük ! de várj mindjárt jönnek hogy az nem úgy van , én és a barátnőim nem olyanok duma
2015. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
A nők a szemedbe is mondják,hogy az alacsonyságod a probléma,vagy csak te képzeled azt,hogy ennyi az összes gond veled?
2015. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%

Próbálkozz alacsonyabb (150-160 cm) lányoknál. Én 160 centi vagyok, nekem egy 170 centis srác simán megtetszene. (Sőt, ha jól emlékszem, akivel szalagtűzőn táncoltam, ő is kb ennyi lehetett, alig volt nálam magasabb, és más lányoknál is így alakult, mi választhattunk párt.)


Egyébként valószínűleg az lehet a dologban, hogy a magasság alapból is egy férfiasságot sugall, hiszen átlagban kijelenthetjük, hogy a férfiak magasabbak a nőknél. :D

2015. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%
Ez attól függ. Én 170 cm vagyok, a párom is ennyi, minden további nélkül magassarkút is felveszek mellette, egyáltalán nem zavar. Talán ha mondjuk egy jó 10 cm-vel alacsonyabb lenne nálam, azt kicsit furának, vagy kényelmetlennek érezném, hogy állandóan le kell hozzá hajolnom, de amúgy az sem zavar, ha néhány centivel alacsonyabb valaki. De én a kövérektől sem undorodok. Egyedül a nagyon soványak akikhez nemigen tudok vonzódni de ha valakit nagyon szeret az ember szerintem ezek nem a legfontosabb dolgok.
2015. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
Én meg valahogy mindig az ilyen törpe 155-160 centis csajokat látom 180-190 centis felhőkarcolókkal. Gondolom ezzel akarja kompenzálni az apróságát, hogy neki nagyobb kan kell vagy nem tudom, de észrevehető ez a furcsaság. Már csak azért sem értem, mert egy csókhoz létrát kell hozni, de a nőket ilyen apróságok nem érdeklik.
2015. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
34%
bírom vannak alacsony csajok is.... igen vannak de azoknak is a colosok kellnek.....
2015. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
9%

A legtöbb nőnek biztonságérzetet adnak a magas pasik.

Engem nem zavar, ha valaki alacsony, ismerkedtem is alacsony férfiakkal. Végül nem lett belőle semmi sem, mert mindegyik azzal jött, hogy ő túl alacsony mindenkihez, ne hordjak magassarkút se mert akkor ő kicsi, a nők csak kompenzálnak a magas sarkakkal, ők akarnak irányítani- ilyen elméletek is születtek. Egyszóval ha őt zavarja, engem is zavar, ha nem teszi szóvá, nem érdekel.

2015. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#3-nak: Ugye te is csak a kérdést olvastad el? Amúgy igen, a szemembe is mondták/mondják, nemcsak középiskolában, de mostanában is szembesültem a nyers őszinte női véleménnyel.
2015. nov. 20. 19:54
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Elolvastam az egész novellát és elhiszem,hogy probléma a magasságod,de talán más gond is van és több tényező miatt viszonyulnak hozzád így a nők.A magasságodon tényleg nem tudsz változtatni,de talán valami máson tudnál,ezért reménykedj abban,hogy más gond is van.
2015. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!