Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Tulajdonképpen, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tulajdonképpen, miért ellenszenvesek számotokra az alacsony férfiak?

Figyelt kérdés
Most nem arról van szó, hogy nem tudtok magassarkút felvenni egy alacsony fickó mellé és ezért nem szimpatikusak számotokra, annál ez sokkal komplikáltabb. Az én és ismerőseim több éves tapasztalata alapján kijelenthetem, hogy a nők a kövér/igénytelen emberekhez hasonlóan az alacsony férfiaktól is szó szerint ugyanúgy undorodnak. Ez szerintem nem túlzás. A középsuliban két olyan lány osztálytársam is volt, akik szó szerint a többiek és az osztályfőnök tudatára adták, hogy ha velem kell táncolniuk a szalagtűzőn, akkor nem fognak megjelenni. Ez azért is bosszantó, mert habár 171 centivel messze én voltam a fiúk közül a legkisebb, de a két lány max 168 centi ha lehetett. Ebből olyan nagy probléma lett, hogy végül másfajta produkciót adott elő az egész osztály. Ez már lassan két éve, hogy megtörtént, de most egy újabb párkapcsolati csalódás miatt felszínre kerültek a régi érzések. Csak szeretném azt hinni, hogy egyedi esettel találkoztam és az is igaz, hogy sajnos 15 éves korom óta a sok negatív tapasztalat miatt rendesen zuhant az önbizalmam, de a nagy számok törvénye miatt sajnos nem mehetek el szó nélkül a probléma mellett. Ez részben a tanulmányaimra is hatással volt az egyetemen (szerencsére kitartó vagyok és ilyen lelki megingás közepette is lediplomáztam), de sokszor felvetődik bennem az a kérdés, hogy vajon minden nő így gondolkodik-e a lelke mélyén és hogy ilyen körülmények között vajon mit érek én a társkeresési piacon.

2015. nov. 20. 19:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
18%
nem minden nő olyan igen! csak kb 10 ből 10 nő nem szereti az alacsony férfiakat... max a 30 -40 éves kapuzárási pánikos nők
2015. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
24%
Itt névtelenül mindenki azt mond, amit akar. Az viszont tény, hogy a valóságban soha nem találkoztam olyan lánnyal, akinek ne 175 centinél vagy annál fentebb kezdődne a férfi.
2015. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Költőnő? ***** válasza:
89%

167 cm alacsonyabb a kedvesem, és nincs kapuzárási pánikom sem, de hazudok nyilván. Megszoktuk már, h aki nem vinnyog veletek, az hazug.

Fejezzétek már be a vinnyogást, ujjal mutogatást, általánosítgatást, önsajnálkozást, gyűlölködést. Mert sok mással ellentétben, EZ nagyon férfiatlan, embertelen, taszító.

Az a baj, h nagyon tapasztaltnak és bölcsnek hiszitek magatokat, de van egy rossz hírem: Aki tapasztalt és bölcs, soha az életben nem nyilvánulna meg senkiről. Soha.

2015. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
84%

Ezen a kérdésen én is sokszor elgondolkodtam. Ugyanis én 182 cm magas nő vagyok.

És valóban, én is mindig magasabb férfiakat kerestem, és a mostani párom is 201 cm. Az én okom az, hogy nagyon sokáig zavart a magasságom, a környezetemben senki nem volt ekkora (a családomat kivéve), a barátaim közül fiúk és lányok is alacsonyabbak voltak, stb. Így nőttem fel és igen zavart, rosszul éreztem magam, hogy mindenhonnan kilógok, főleg, hogy az arcom is elég karakteres, tehát nem finom, inkább markáns vonásaim vannak.

Én mindig olyan férfit kerestem, aki számomra férfias, és a saját méretem miatt legalább akkora, mint én. Úgy éreztem/érzem, hogy leveszi rólam a nyomást, ő lesz a domináns, nem nekem kell végre lehajolni, stb. Ha alacsonyabbal találkoztam, automatikusan inkább barátként tekintettem rá.

Viszont a baráti körömben azt látom, mindenki magából indul ki. A 165 centis barátnőmnek 170 centis barátja van és stb. Nem mindenki az óriásokat keresi, elég sok az alacsony lány, akinek hasonló prioritásai vannak, és ezzel nincs is semmi baj. 22/N

2015. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nem ellenszenvesek az alacsony férfiak,egyszerűen valahogy hülyén érzem magam mellettük. Egyszer randiztam egy pasival,akit neten ismertem meg,valahogy nem került szóba a magassága. 168 cm vagyok,teljesen átlagos női magasság,nálam kb csak magasabb férfiak léteznek. A randira érkező pasi mégis alacsonyabb volt nálam. Jót beszélgettünk,jól éreztem magam vele,de amikor fél órán belül már ötödjére vettem észre magamon,hogy "hozzágörnyedek" és minden bizonnyal úgy nézek ki,mint egy kérdőjel,rájöttem,hogy ez nem nekem való.

Nem vagyok egy pici,törékeny lány,de ha 1-1,5 fejjel magasabb jó kiállású férfi védelmezőn átölel,rögtön annak érzem magam. Mondjuk ebbe is bele tudok kötni,mert egy ilyen szép szál legénynek meg elég nehézkesen hajtom a vállára a fejem :D Maradok a mostani páromnál,az a biztos :)

2015. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
"velem kell táncolniuk a szalagtűzőn, akkor nem fognak megjelenni...ez már lassan két éve, hogy megtörtént... lelki megingás közepette is lediplomáztam". Milyen egyetemre jártál te ahol egy képzés kevesebb, mint 2 év? Érdekes.
2015. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
32%

"Tudod mit nem értek? Egy 190 centis férfi, mikor fog biztonságérzetet nyújtani egy 3 fős pillangókéssel felfegyverzett támadócsoporttal szemben. Vagy szerinted ők meg tudták volna védeni azokat a fiatal lányokat akiket néhány napja lőttek szitává Párizsban a Bataclan-ban. Ne ferdítsetek! Mondjátok ki őszintén! A magas férfiak sokkal ESZTÉTIKUSABBAK és VONZÓBBAK."


Az, hogy megvéd, és az, hogy biztonságérzeted az, az két külön dolog.

2015. nov. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ez nem egyedi eset. A nőknek nagyon fontos a magasság.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2015. nov. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

#27: Magyar nyelvre lefordítva: biztonságérzet=vonzalom

Elhiszem, hogy ösztöneikben kódolva jobb érzés a nőknek nagy széles vállak között pipiskedve csókolózni az utcán, csak akkor ne definiáljuk már a magasságot olyan tulajdonságként, aminek a női szívek megdobogtatásán és az ösztönök befolyásolásán kívül lenne valami gyakorlati haszna is.

2015. nov. 22. 15:01
 30/30 anonim ***** válasza:
én 163 cm vagyok, és jobban tetszenek a 170 cm-es fiúk, mint a 18 fölöttiek :)
2015. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!