Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony pasinak hogy legyen önbizalma, ha szinte sosem látni alacsony pasit jó csajjal?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 15:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Társaságba kell eljárni, és nem elsősorban társkeresés miatt, előbb-utóbb horogra akad valaki.

Egy alacsony haverom (nem gazdag, nem jóképű, izgága) idén nősült, igencsak jó csajt vett el. Jár templomi közösségekbe, táncolni, salsázni, motorozgat, haverkodik, ő is kapott elutasításokat, de csak megtalálta a párját.


(No, és akkor most jöhetnek a piros kezek, meg hogy hazugság és a többi szokásos a hitetlenektől meg a megkeseredettektől...)

2015. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%

Dehogynem. Ha az alacsony pasi gazdag, nagyon gyakran látni jó csajjal.

Egyébként lejjebb kell adnod az igényeidet. Ha sikerül, és nem feltétlenül a küldőségek alapján ítéled meg a nőket, talán még igazi értékekkel bíró csajt is sikerül fognod.

2015. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
*külsőségek
2015. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem külsőségek alapján ítélem meg a nőket, viszont jelentős részben azok miatt vonzódom hozzájuk (mint mindenki más). Azért, mert nem lettem magas, nekem miért jár kevesebb az élettől?
2015. nov. 17. 15:43
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem jár kevesebb, csak nehezebben jutsz hozzá. Senki nem mondta, hogy olyan csajt keress, akire nem gerjedsz. De ha már hosszú ideje eredménytelenül keresgélsz, akkor gondolkodj el azon, hogy lehet, hogy kevesebbet tudsz nyújtani, mint amennyit elvársz.

A feleségem szép is és magasabb is mint én, tehát nem lehetetlen a küldetés, ezt tanúsíthatom.

2015. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

"Azért, mert nem lettem magas, nekem miért jár kevesebb az élettől?"


Mert rinyálsz. Az meg magasságtól függetlenül irritáló.

2015. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
9%
a magasnak se könnyű! a magyar nőkkel senkinek se könnyű, csak annak akire rászakadt a bank!
2015. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
"Azért, mert nem lettem magas, nekem miért jár kevesebb az élettől?" - Egy nő és egy anyós nem lesz elég egy életre? :-) Max. megtalálni kicsit nehezebb. De lehet, hogy a magasabbaknak meg pont az hiányzik az életéből, ami neked megvan. Pl. ha valaki zsoké akar lenni, akkor jobb, ha alacsony. :-)
2015. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%
Alacsony férfinak alig van esélye, hogy barátnőt találjon. Ha még ráadásul olyan ocsmány is, mint én, akkor meg pláne. 29 évesen eddig még egy lány sem adott legalább annyi esélyt, hogy eljöjjön velem randizni.
2015. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%
Csak érdeklődöm: mégis hány centisek vagytok ti, alacsony pasik?
2015. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!