Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan dönthetném el? (Részlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dönthetném el? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki a munkatársam és egy ideje rájöttem, hogy nagy valószínűséggel bejövök neki, mivel már jelét is adta többször és konkrétan. A baj az, hogy korábban nagyon vártam, hogy tetszek neki és jelezzen, mert bejött nekem is. Mostanában viszont nem tudom eldönteni, hogy tényleg tetszik-e. Elbizonytalanodtam egy-két olyan megnyilvánulás miatt, ami nem szimpi benne. Ezeket akkor csinálja, amikor előttem zavarban van, de az ilyen alkalmak engem inkább kiábrándítanak. Emiatt egyszer így viselkedek vele, másszor úgy, és nem tudom, hogy akarnék-e többet is, megbántani azzal, hogy egyszer jelzek neki, aztán pedig nem meg nem akarom. Ami biztos, hogy amikor hozzám ér, azt nagyon szeretem és azt is, amikor a közelemben van. Mellesleg nem volt még barátom és eddig mindig neten ismerkedtem, ezért vmennyire ezek a közvetlen célzások irányomban is újak számomra. Mit tanácsoltok?


22/L


2015. nov. 27. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz ezt még eldönteni. Most attól, hogy adsz neki jelzéseket, ez még nem egy olyan komoly dolog, mint ha azt mondanád, mostantól legyetek férj és feleség. Ezzel csak arra bíztatod, hogy ismerkedjetek meg közelebbről. Ezt pedig szeretnéd, nemde? Ismerkedj vele kicsit nyugodtan, aztán majd úgyis elválik, hogy mennyire jön be.
2015. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Köszi :)
2015. nov. 27. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!