Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha rám ír társkeresőn egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rám ír társkeresőn egy lány, de nagyon nem jön be mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom külső nem minden, de nagyon nem az én esetem. A válasz nélkül hagyás meg valahogy nem hozzám álló dolog. Szóval mit írjak?

2015. nov. 28. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Azt amit a lányok, szó nélkül letiltod.
2015. nov. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megírod neki, hogy nem az eseted. Nem kell túlbonyolítani. Válassz kedves stílust és onnantól ha megsértődik, az ő baja.
2015. nov. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Azért ne hamarkodd el a dolgot, lehet élőben nem annyira vészes, és hátha összejön egy alkalmi dugás is. Az ilyet sosem szabad kihagyni...
2015. nov. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írd meg neki ezt, hogy sajnálod és nem akartad szó nélkül hagyni, de nem a te eseted, ami alatt nem azt érted, hogy csúnya.


Azért ezt probáld meg kicsit normálisabban megfogalmazni:)

2015. nov. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetro ***** válasza:
31%
csak az orált hagyd neki és ne nézz le
2015. nov. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy nem jön be! Meg fog sértődni, akármilyen kedves és finom vagy, de szard le, onnantól ne válaszolj neki!
2015. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyenesnek kell lenni, az mindenkinek jobb! Ha nem jön be, akkor azt úgy, ahogy van, tudatni kell, persze, meg kell próbálni nem megsérteni, mert azzal nem érsz el semmi jót! Milyen jellem, milyen ember az, aki nem képes a véleményét közölni a másik emberrel? Nincs mit takargatni, vagy szégyellni. Az biztos, hogy az ilyen nem való egy párkapcsolatba, mert éretlen.
2015. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a) finoman mondd meg neki nem az eseted

b) találkozz vele, hátha a lelke jobban bejön


Respect, nem vagy tahó.

2015. dec. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!