Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nektek van vak ismerősötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nektek van vak ismerősötök aki szép lány/jóképű fiú és azoknak a párjuk milyen?

Figyelt kérdés

Úgyebár a vakoknak nyilván nem számít a külső. Mert, ha valaki talál egy előnyös külsejű vakot mondjuk akkor megnyugodhat, hogy nem kell minden nap a legjobb ruhákat felvennie a legjobbra belőni a hajat vagy a lányoknak kivasalni a hajat és még ezernyi más külsőségek...

Vagy aki egy "látó" lányt nem mer leszólítani az egy vakot sem?



2015. nov. 28. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az exem vak :). Majdnem két évig voltunk együtt. Semmiben sem voltam másabb, mint a mostani kapcsolatomban. Sosem sminkeltem, így ez nem kérdés, ugyanúgy öltözködtem az alakomnak és ízlésemnek megfelelően, a hajamat is úgy hordtam és hordom, ahogy nekem tetszik, mivel elsősorban mindig magamnak akartam tetszeni. Így nem változott az önmagammal szembeni igényességem sem. És nem, nem vagyok ronda, nem azért volt látássérült párom. :)
2015. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vakok is igényesek a külsőre is, attól, hogy nem látnak. A sajátjukra és a máséra is.

Egyébként ha mindezt más miatt csinálod, nem magad miatt, az régen rossz...

2015. nov. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!