Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet mégis kikerültem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégis kikerültem a barátzonából? Ilyen lehet?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal fél évvel ezelőtt megismerkedtem de azt mondta ő csak barátként tud rám nézni. Így csak barátok maradtunk tok jól elvoltunk. Két hete váratlanul megcsókolt. Nem értettem mi van. Azóta elméletileg együtt vagyunk és a szex is nagyon jó
2015. nov. 29. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2015. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az állapotot én úgy nevezem, hogy "szamaragolás". Te sajnos csak egy szamár vagy, rajtad nem jó utazni, de mivel jelenleg nincs lova, ezért kénytelen beérni veled, de amint talál magának egy lovat, téged megint száműz az istállóba és addig ott tart, amíg ismét csak el nem megy a lova. A szamár nem hátas állat, hanem teherhordó, ergo arra hivatott, hogy a gazdája lelki szemetét a hátára vegye és elcipelje, mindeközben pedig az éppen előtte lovagló gazdája mögött kullog és arról álmodozik, hogy egyszer talán rá is felül a gazda.

Ha akart volna tőled valami komolyat, akkor max. 1-2 hónap után már lépett volna, de ahogy te is írtad, már az elején kijelentette, hogy te csak egy barát vagy, szóval húzott egy vonalat a homokba, amit nem szabad átlépned. Most, hogy éppen nincs senkije megengedi, hogy átlépd a vonalat, mert nem akar addig se unatkozni, amíg talál valaki mást és amint meglesz az új "ló", mehetsz vissza a vonal mögé. Elhiszem, hogy most fel vagy dobódva, én is oda meg vissza voltam, amikor a sokáig távolságtartó nő végre engedett nekem, a boldogságomban pedig nem vettem észre, hogy én csak egy székmelegítő vagyok, akik csak az utódjának a helyét melegíti be, szóval bennfentesnek számítok ebben a témában, épp ezért szeretnélek megkérni arra, hogy hagyd ott, még mielőtt ő ki nem dob, mert akkor ezer és egy darabra fogsz törni belül a csalódás miatt.

2015. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak teljes mértékben igaza van.Én is átéltem mindezt párszor,igaz,nőként.Légy nagyon óvatos!
2015. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talonban voltál valószínűleg. Megesik az ilyen.
2015. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne is hallgass rájuk, simán kikerülhettél a barátzónából!


Egyszerűen van olyan, amikor az emberben nem azonnal alakulnak ki a romantikus érzések a másik iránt, vagy "nem veszi észre" és egyszer csak rájön, vagy épp ezidő alatt megismert elég mélyen és mégis lát benned valamit OLYAN értelemben, amit eddig nem látott.

2015. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy igen van benne valami amit mondok de az azért érdekes hogy mintha ő jobban akarná a kapcsolatot állandóan buj, csókol szeretget és általában inkább ő akar talizni. Szóval ezért nem értem ezt a dolgot
2015. nov. 29. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés vagy. Sok minden előfordulhat. lehet hogy később alakult ki nála a vonzalom, miután megismert. De az is lehet, hogy nem merte először kimutatni az érzéseit. Várt még vele.
2015. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!