Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy férfi aki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki annyira szerelmes belém, hogy kárt tesz magában, mert visszautasítottam. Nekem emiatt nagyon durván lelkiismeretfurdalásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#lekiismeretfurdalás
2015. nov. 30. 10:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Mit csinál pontosan ? Ha a te lelki ismereted tiszta, nem játszottál vele, akkor ne érezd magad rosszul miatta. Inkább javasold valamelyik barátjának/ rokonjának ha esetleg ismered őket, hogy vigyék el orvoshoz.
2015. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit nem tudsz vele tenni. Szánalomból meg ne egyél senkivel, az neki és neked is rossz. szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert ha nem teszed és lát még reményt, annál rosszabb lesz neki.
2015. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Ne hagyd magad érzelmileg manipulálni. Ne tegyél semmit, sajnálatból még nem született jó kapcsolat.
2015. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

#3 Másból se.


Miután itt negyedét se halljuk annak ami történt magad tudod mit tettél - itt lehet hantázni, de te tudod mit tettél.

2015. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit írok részletesebben, mert, mint ahogy ti is sejtitek, sajnos ez ennél bonyolultabb a dolog és nagyon el vagyok keseredve.


Ámítani abból a szempontból sose ámítottam, hogy mindig megmondtam neki, hogy nem vagyok szerelmes belé, nem vonzódom hozzá, mint férfihoz. 18 voltam mikor megismertem ő 10 évvel idősebb nálam. Ennek már 8-9 éve. Viszont elfogadtam a barátságát illetve sokáig ő manipulált engem azzal, hogy csak barátként áll hozzám én meg iszonyat naiv és buta voltam akkor, mert el is hittem ezt.


Társadalmi különbségek is vannak közöttünk, sikeres céget vezetnek a családjával. Az apukája meg ő felajánlotta, hogy támogatják az egyetemi tanulmányaimat. Akkor ő állította, hogy nem kér semmit se ezért cserébe, mai napig állítja, hogy ne emiatt érezzem magam megkötve vele kapcsolatban. Mivel tudtam, hogy rajtam kívül másokat is támogatnak (például egy házaspárt akinek súlyosan beteg gyereke van, illetve egy napi szükségleteket is nélkülöző többgyerekes családot is) elfogadtam ezt a segítséget.


Az egyetemet sikeresen elvégeztem, nem okoztam nekik csalódást, de ő a mai napig nem talált párt. Nekem voltak kapcsolataim, hosszabbak is, de a lelkiismeretfurdalásom egyre inkább nőtt felé, mert egyre durvábban iszik és rombolja magát, pedig egy értékes emberről van szó.


Ezek után is azt mondjátok, hogy ne menjek hozzá sajnálatból?

Most már sajnos kötelességem, mert naiv módon elfogadtam a segítségét, ami akkor jónak tűnt. Ő is becsapott engem, mert elhitette velem, hogy nem kér semmit érte, de mindig azzal jön, hogy annyira szeret, hogy muszáj volt hazudnia.


Nagyon értékes embernek,tartom, sokat tett értem ezért fáj iszonyúan, hogy teszi tönkre magát, de nem vagyok szerelmes belé.


Most így leírva nagyon szappanopera szerű a sztori, pedig ez az igazság.

2015. nov. 30. 11:24
 6/35 rrrrrreennnnn ***** válasza:
79%

Igen,itt ugye divat az,hogy egy mondatot ad valaki elő a sztoribòl.

Hitegetted?Adtàl neki jeleket? Ìgérgettél? Ha ezekre mind "nem" a vàlasz(a sajàt lelkiismeretednek),amiről nekem megvan a véleményem,de ez nem fontos, akkor nem tehetsz semmiről. Az ilyen emberek érzelmi zsarolòk, gyenge jellemtelen alakok. Megteszi veled is,nélküled is. Okot mindig talàl,ugyanùgy ahogy felelőst is mindenért,ami vele történik.

2015. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy egy ember élete múlik rajtam és ez elég nagy felelősség!!!
2015. nov. 30. 11:24
 8/35 A kérdező kommentje:

6-os válaszadó! Elég jól leírtad a véleményed a teljes sztori tudata nélkül is. Néha valóban én is nagyon haragszom rá, mert szoktam hasonlóan érezni mikor csak rombolja magát! Most hogy ismered a sztorit mit gondolsz?


Szükségem van külső véleményekre, hogy kicsit tisztábban lássak!

2015. nov. 30. 11:30
 9/35 rrrrrreennnnn ***** válasza:
90%

Egyszerre írtunk. Olvasva a történetet,azt mondta,baràtként tekint ràd.Azért egy nő észreveszi,ha odavan érte valaki. Erről az egyetem dologròl meg annyit, hogy te egészséges életerős nő vagy, nem kéne magadat egy lapon emlìteni azzal a hàzaspàrral,akinek sùlyos beteg gyereke van. De tegyük fel, nem vettél észre semmit a rajongàsàbòl. Amikor az egyetem finanszìrozàsàt felajànlotta,akkor sem kapcsoltàl ugye? Tehàt jòl gondoltam,kiragadtàl egy mondatot és előadtad.

Ha màr ez van,àllj a sarkadra, mondd meg neki,hogy nem hagyod magad zsarolni,manipulàlni, amikor neki feljön az agyvize.Senki nem kötelezt arra,amit érted tett.Aztàn cső.

2015. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy visszafizetném nekik az iskolai költségeket, de nem mennék hozzá senkihez csak azért, mert állta a tanulmányaimat, nem állapodtatok meg ilyenben. Akkor már inkább egy banknak tartoznék, mert őket jogszabályok kötik, és minden le van papírozva, hitelesítve, egy ismerős, barát, családtag bármikor visszaélhet a jóindulatú segítségével, és kevésbé tudjuk velük szemben megvédeni magunkat.
2015. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!