Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes harcolni álmaim férfijáért, ha neki nem igazán kellek?

Figyelt kérdés
A történet: Neten ismertem meg, ott is én kezdeményeztem a dolgot. Hetekig beszélgettünk, aztán találkoztunk. Ami furcsa volt benne, hogy mindenképpen azt akarta menjek át hozzá iszogatni filmezni, ebből alapból gondoltam hogy csak szexelni akar. Viszont állítása szerint kapcsolatra vágyik. Átmentem, és nem tudtam ellenállni megtörtént a dolog. Megbeszéltük hogy másnap is talizunk, de másnap lerázott olyan szöveggel hogy ő fáradt. Aztán 3. nap felajánlotta hogy megint találkozzunk, megint átmentem hozzá, de akkor már nem volt szex, csak összebújtunk vacsiztunk filmeztünk. Olyan szeretetteljesen viselkedett, ölelgetett, puszilgatott, le sem vette rólam a szemét, azt hittem kellek neki. Aznap este mondta hogy holnap is átjöhetnék ha van kedvem. Én erre nemet mondtam, mert hogy sokáig dolgozom és fáradt leszek, de másik nap jó lenne. Nem beszéltünk meg semmi konkrétat, úgy váltunk el. Aztán utánna írtam neki hogy nem tudok aludni, mert ő jár a fejemben, ezt elovasta de semmi válasz. Majd 1 nap múlva válaszolt rá csupán pár szót. Én is visszaírtam neki ilyen stílusban, de azóta megint nem válaszol semmit, már 2 napja. Nem elfoglalt vagy ilyesmi, hiszen elérhető, megosztogat mindenféle hülyeséget, egyből el is olvasta amit írok, csak nem válaszol. Ahogy tellnek az órák, egyre biztosabbnak érzem hogy nem érdeklem. Nem sikerült elvarázsolnom, nem én vagyok az a lány akit keres. Rákérdezni nem akarok hogy mi a baja velem, valószínűleg úgyse mondja el, vagy arra sem ír vissza, meg csak feleslegesen fájna. Nagyjából viszont sejtem... Ő nagyon jó pasi, sokkal jobb mint én nőbe, anyagilag is jól áll, én viszont nem keresek sokat. Válogathat a nálam jobb csajok közt is, gyanús is volt az elejétől hogy ilyen csak a mesékben van. Én viszont mintha már beleszerettem volna, ő a tökéletes számomra, akit régóta kerestem, soha senki nem volt rám ilyen hatással. Nem tudom mit tegyek, szedjem össze a büszkeségemet és ne keressem ha ő sem keres többet? Vagy nyomuljak rá, és akarjak újabb találkozót? Talán a szexben benne lenne, de mennyire megalázó ha a szexpartnere leszek miközben én szerelmes leszek belé és többet szeretnék, ő meg figyelembe se vesz, hanem mellettem továbbra is keresi álmai nőjét?
2015. dec. 2. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Sose fogsz kelleni neki!

Magadhoz illővel kezdj!

Ezért van ennyi szingli nő férfi,mert mki olyat akar aki elérhetetlen

2015. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Öhm, nem, senkiért nem éri meg harcolni, ne add fel a büszkeségedet ilyen hü lyeség miatt, mert nagyon szánalmas ha valaki teper valakinél. ha nem kellesz neki akkor le kell sz*rni, akkor nem bőgni kell hogy 'na de légyszi kelljek már neked' csak a földön csúszkáló férgek csinálnak ilyet. szedd össze magad igen és ha kellesz neki meg keresni fog, ha meg nem akkor hiába tepersz, csak a büszkeséged lesz oda, és én a férfi helyében még szánnálak is hogy szegény, hogy teper..
2015. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Harcolj értem, szivi..
2015. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bepánikolt. Érzelmileg össze van zavarodva. Szükségetek van némi időre és távolságra, hogy letisztuljon a dolog.
2015. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást.
2015. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
soha ne add fel! :)
2015. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!