Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mit gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolnátok, ha ezt találnátok egy lánynál?

Figyelt kérdés

Mármint, ha megismersz egy kedves, mosolygós, nőiesen öltözködő, hétköznapi lányt, elbeszélgettek, aztán megadja a nevét, hogy keresd meg Fb-n.

Aztán fellapozod a profilját, és egy csomó ilyen témájú kép fogad:

[link]

[link]

[link]


Meg egy csomó ilyen stílusú zene, kép, meg E.A. Poe minden mennyiségben. Persze nem a profilján, ott saját maga van, ilyen romantikus pillanatképen, cuki mesefigurával a borítóképén. Ezeket csak akkor találod meg, amikor jobban szétnézel.


20 feletti dolgozó, külön élő nő, szóval nem tini, aki a szülei ellen lázad.


2015. dec. 6. 14:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*persze nem a profilképén
2015. dec. 6. 14:07
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

ó a kiscsaj menő :D

én 20 vagyok szintén lány, mosolygós, csinosnak és szépnek tartanak, kedves is vagyok állítólag, viszont van egy annyira beteg oldalam hogy csak na... metált hallgatok, élvezem a gyilkolást a játékokban, könyvekben olvasni róla elmebeteg szereplőkkel stb szóval...:D szerintem tuti jó fej

2015. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
ez nem jelent semmit. hatásvadászatnak tűnik. a szokásos napisz.r
2015. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
75%
Szerintem tetszene. Mondjuk Poeért nem rajongok különösebben, de a Valhallás kép bszott jó. :D Imádom a Vikingeket.
2015. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyerekes.Gyerekkoromban raktam ki idézeteket mindenhova.
2015. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
A magukat végtelenül egyedindek gondoló 12 éves gyerekek szoktak ilyen idézeteket posztolni, amikről azt gondolják, hogy mély tartalmúak, holott valójában elcsépelt közhelyek. Rohadtul infantilis jellemre vall, hogy valaki még 20 felett is lázad a szülei ellen, főleg úgy, hogy már nem is velük lakik. Monitoron keresztül érzem a kamu szagot mellesleg, felnőtt ember így sose viselkedik, a kérdést valószínűleg egy tinipi€sa írta ki, aki így akar pozitív megerősítést szerezni arról, hogy "úúúú, milyen egyedi is vagyok", bár gondolom most jön az a rész, hogy "nem rólam van szó, hanem egy ismerősömről blabla".
2015. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Cuki :3
2015. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Túlságosan elvont, hatásvadász is. Én sem vagyok hétköznapi csodabogár, de nekem ez ilyen önérzetes nőnek látszik. Nem lépnék vele kapcsolatba szerintem. Kú-rhat össze-vissza. :D
2015. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
20 felett már illene túllépnie az ilyesmiken.
2015. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a nemet az erossegem,ezt a primitiv nyelvet nem ertem tehat nem tudnek mit valaszolni erre!
2015. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!