Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 hónap alatt nagyon megváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap alatt nagyon megváltoztam. Mit kéne tennem, hogy legyen barátnőm is? :D

Figyelt kérdés
A visszahúzódó senki kockagyerekből egy egész jó pasi lettem,amikor tükörbe nézek akkor nem találok magamon hibát,nem is keresek,eljárok bulizni,lassan már-már azt mondják rám,hogy egy állat vagyok,olyan dolgokat is megcsinálok,tehát semmi sem gátol abban,hogy valami ökörséget megcsináljak.Hol kéne keresnem kapcsolatot? Persze egy normális,tartósra gondolok.

2015. dec. 6. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy kis senki csicska vagy ugyan úgy. Itt kérdezed, hogy milyen legyèl? Hagyjad már. Színjáték..
2015. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ugyan :D Miért kell ragelni?:D
2015. dec. 7. 15:08
 13/13 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget :D

Te csak beképzeled, hogy változtál. Ami nem baj, de "1 nap alatt megváltozni" nem lehet. Komoly szokásokat vagy függőséget nem lehet rövid idő alatt felülírni. Évek vagy minimum hónapok kellenek. Szóval már az "1 nap alatt leszoktam" résznél elszóltad magad. Szerintem csak menőnek akarsz látszani és elkezdted ezt a "menővagyokamúgynemkocka" dumát tolni, de hidd el úgyis áltlátszó lesz rövid idő után. Fölösleges.

2018. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!