Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyire fontosak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontosak az anyagiak a másik fél részéről?

Figyelt kérdés

Éppen nincs párom, de randizgatok, interneten is ismerkedem, baráti körben is. Sokszor felmerül az a probléma, hogy az illető szimpatikus, külsőre is tetszik, de anyagi gondjai vannak vagy csak szűkösen él. Én magyarországi viszonylatban nagyon jól keresek és szeretem is élvezni az életet, amellett, a fizetésem 70%-80%-át félreteszem. Nem csak herdálom a pénzt. De szeretek jó éttermekben enni akár naponta, hétvégente elmenni wellnessezni vagy külföldre várost nézni, élményeket szerezni. Szeretek sportolni is, kipróbálni mindent. Fiatal vagyok, szeretem élvezni az életet, viszont nem szeretném fizetni az utazásokat, szállodákat, vacsorákat két főre, főleg egy olyan személynek akivel alig ismerjük egymást. Többek között ezért is vagyok egyedül, lemondani semmiképp sem szeretnék semmiről, mert ezeket a napokat, heteket, hónapokat sosem kapom vissza.


Másnak is van hasonló ismerkedési gondja?


2015. dec. 8. 21:47
1 2
 1/13 Spiritrobber ***** válasza:
88%

Nyilván ezek számomra is fontos dolgok, de nem annyira, hogy ez kizárjon egy nőt.

Úgy gondolom, hogy ha magamba ide-oda utazgatok nem feltétlenül lesz nagyobb a békém mintha azzal tenném vagy azzal lennék akivel jól is érzem magam.


Ráadásul ilyen megtakarítás mellett 1-1 alkalmat ellehet bírni gond nélkül.

2015. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. Ha neked fontos, hogy megmaradjon sok pénzed és nem akarsz két jegyet venni, akkor neked nem való partner.

Ha meg a másik pénzügyei érdekelnek, és nem akarsz nálad szegényebbel lenni, csináld csak, engem nem izgat. De azért elég érdekes, hogy fontosabb a pénz, mint az ember, akivel ismerkedsz. Azt hiszem tényleg nem való neked pár.

2015. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy troll vagy, és így várod, hogy jelentkezzen nő, de vegyük úgy, hogy nem.

Igen, ez komoly kapcsolatban zavaró lehet, hiszen a nő úgy érezheti, hogy te "kitartod", vagy hogy neki is ennyit kéne költenie rád, hogy egyenlőnek érezze magát-ezt pedig nem biztos, hogy meg tudja tenni.

Ráadásul (szerintem) egy párkapcsolatban a legfontosabb a közös értékrend, amibe nem csupán a politika, a világnézet, a vallás, a neveltetés, de a pénzről való vélemény, és az ahhoz való hozzáállás is bele tartozik.

Ha kezdetben nem is, de később-ahogy kezd komolyodni egy-egy kapcsolat, lehet belőle baj. Talán próbálj meg az elittárson ismerkedni, vagy olyan szférában, ahol Te is vagy, ha Te, és a barátnőd egyformán kerested, nagyban csökken a konfliktusok lehetősége.

25/N

2015. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Vannak barátaim, akikkel tudok utazgatni, programokat szervezni. De miért fizessem másnak is a jegyét, ha utána lehet nem lesz belőle semmi. Nehogy már a jövőre félretett pénzemből utaztassak valakit, meg etessek. Nem vágyom feltétlen társra, de jó lenne, az sem várható el, hogy gyors étteremben egyek , mert a randitársamnak csak arra futja.


Egyébként nő vagyok.

2015. dec. 8. 22:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mit dolgozol hogy ennyire jól keressel?
2015. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jéézus!Na ezért gondolom meg kétszer is, érdemes-e összejönni gazdag pasival? Hozzád hasonló gondolkozásúval biztos nem, akkor a macskámmal maradok, az önzetlenebb.

Élvezd csak a pénzed egyedül.Én nem vagyok jómódú, de úgy érzem, az élmények akkor a legszebbek, ha megoszthatom azzal, akit szeretek.A sok pénz semmit nem ér magányosan.

2015. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy magányos vagyok? Itt még csal randizgatásokról van szó, nem szeretetről, szerelemről.

Ti tényleg fizetnétek mindent kettő főre, havi több százezret valakire, akivel lehet hogy akár másnap vége?

2015. dec. 8. 22:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt régen jó sok éven hogy nagyon jól kerestem, volt jó autóm, bejartam a világot és mindenem megvolt (kivéve párom nem volt!). Aztán pár éve fordult a kocka és anyagilag befuccsoltam ahhoz képest ami volt 10 éve viszont lett egy párom aki szintén nincs eleresztve de annyira jól megvagyunk hogy nincs az a pénz amiért visszacsinálnám. Engem nem érdekel hogy melegvizben áztassam magam viszont van akihez oda tudok bújni és ez számomra többet ér sokkal . Szóval kinek mi kell sztem Neked nem való így társ.
2015. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Neked a jó étterem a drágát vagy a finomat jelenti? Finom egy olcsó is lehet, és láttam már drága helyről ételek fotóit, amire az jutott eszembe, hogy ezzel nem lehet jóllakni...
2015. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jó, akkor mi lenne a megoldás?

1, lemondom a dolgokról

2, fizetem a másik részét is


Más ötlet? Nekem nem kell drága cuccokat venni, aki kell megveszem magamnak, annyit szeretnék, hogy a saját részét tudja állni az illető.

2015. dec. 8. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!