Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg így egy átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így egy átlag alatti fiúnak sose lesz párja?

Figyelt kérdés

28 éves szűz pasi vagyok, eddig nem nagyon ismerkedtem, mert inkább a tanulás meg a munka foglalt le. Több ismerősöm mondta hogy fogyjak le, meg legyek igényesebb, mert így nem nagyon fogok kelleni egy nőnek sem.

Nőkhöz odamenni biztos nem fogok, nem vagyok olyan. Társkeresőre felregisztráltam, de nem nagyon akarok írni, inkább azt szeretném, hogy a nők írjanak. Nincsenek nagy igényeim, csak egy átlagos aranyos okos lányra vágyok.

Jelenleg otthon vagyok anyukámmal, sajnos munka nélkül. De mát jó lenne egy átlagos aranyos barátnő.


2015. dec. 10. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pedig akkor kiveheted a kezed a biliből, mert nem lesz nőd...
2015. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A mai felgyorsult világban sajnos egy átlagos srácnak nagyon nagy nehézség párt találni. Ha nem vagy nagyon jóképű vagy nincs jó dumád gyakorlatilag esélytelen. Neked amúgy is mindegy, 28 évesen elkezdeni a "csajozást" eléggé késő már. Találj valami elfoglaltságot, építs karriert, hajt a jó állások után, keress sok pénzt. Így lehet lesz esélyed. Max fizetsz érte.
2015. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki 27 évesen szintéz szűz volt, átlag alatti kinézettel, és legalább 100 kilós. Mára felesége és gyereke van. Szóval ezek a dolgok nem kizáró tényezők.

De az, hogy nem kezdeményezel a nőknél, az viszont az. Ha nem próbálkozol, akkor mégis honnan gondolod, hogy majd az öledbe fog pottyanni egy barátnő? Társkeresőn is max. akkor írnának rád, ha egy Adonisz lennél, de még az sem garantál semmit...


29/N

2015. dec. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most megint az a kerdes, hogy milyen szempontbol atlag alatti? Apoltsag, kinezet, stb? Apoltsag alap, rendesen levagott haj, nem zsiros bor, nem budos, stb, mert egy atlag ember ilyenre odafigyel. Igenesseg nem penz kerdese sem. Atlag alatti a ruhazata? A Suly valtoztathato tenyezo, ha adott, hogy nem szarsz bele az etkezesbe. Keress munkat, egy kapcsolatban fontos, hogy kolcsonosen tiszteljetek egymast, olyat akit anyu tart el, azt nem nagyon lehet. Mibol viszed el mondjuk szorakozni? Mert ugye az megint atlagos dolog. Altalaban az ilyen atlagon aluli dolgok es az igenytelenseg a szarok bele eletvitelbol erednek. Az igenytelenseg pedig nagyon visszataszito. Amugy elozo valaszomat arra ertettem, hogy forditsd meg a dolgot, ha te lennel egy atlag ember, kellene neked egy atlag alatti igenytelen no? Na ugye, hogy nem.
2016. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!