Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek belépni a facebook-r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek belépni a facebook-ra, lent leírom, hogy miért, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit már volt bennem alkohol, mikor az egyik oldalon beszélgettem emberekkel, és hármat közülük fel is vettem a facebookon ismerősnek. Na, azt tudni kell rólam, hogy még soha nem volt barátom, nem is ismerkedtm neten, csak mondom, most a pia hatására kicsit fölbátorodtam. De megbántam, mert másnap néztem föl, és láttam, hogy van új üzenetem, tőlük, ezektől a férfiaktól. És gyorsan ki is léptem, annyira megíjedtem. Azóta bent se voltam. Nem tudom mit csináljak, azóta nem is merek föllépni, nem akarok beszélgetni velük, én nem tudok idegenekkel beszélgetni. Mit tehetnék, valaki segítsen!


L/20



2015. dec. 13. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd, ha agyilag is felnőtt leszel. Mert most mondjuk egy 5-6 éves gyerek szintjén vagy.
2015. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de adom az elso velemenyet...borzasztoan gyerek vagy meg.
2015. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félsz,komolyan gondold át,hogy mi baj lehet ha elolvasod azokat az üzeneteket?

Ilyen akarsz maradni aki fél mindentől és mindenkitől?

Már felnőtt vagy tessék bátrabbnak lenni.:))

2015. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azzal nem lesz bajom, ha elolvasom, hanem hogy akkor majd ők is látják, hogy láttam, és várják, hogy válaszoljak. És aztán majd kérdezik, hogy mért nem írtam, és akkor majd mit mondok, mért nem válaszoltam? Legszívesebben fognám és törölném őket.

Lehet, hogy még gyerekes vagyok, de én egyszerűen ilyen vagyok. Nem értem mért kell bántani, aki kicsit zárkózottabb...

2015. dec. 13. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk lépj be töröld le őket....úgy viselkedsz mint egy 15 éves.
2015. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mire való a törlés/tiltás? :)
2015. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem kéne parázni, amúgy is már meg van szokva hogy a lányok csak reagálnak egy beszélgetésnél....

Majd ők szóval tartanam nyugi.

Hogy lesz így barátod ha ilyen vagy? Mert gondolom azért akarsz nem?

2015. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó akkor menjünk tovább: mi bajod lesz ha beszélgetsz majd velük :) ez nem testi kontaktus. Beszélgetni a haverokkal is szoktál nem? Pedig rájuk nem potenciális pasiként nézel, meg ők sem rád...nem értelek
2015. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tiltsd le őket vagy töröld.Meg mit parázol ezen,komolyan nem értem.
2015. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!