Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik mindig normális nőről áradoznak, de ha a normális nő hirtelen ott terem, akkor menekülni kezdenek és megijednek? És miért van az, hogy egy kis gondolkodási idő után (pár hét) ismét megjelennek? Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Én nem egy pasinál tapasztaltam ezt.

Csak, amikor már visszatértek az éterbe, nekem nem kellettek.



2015. dec. 14. 15:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerinted a nem normálisok mit mondanak? :)
2015. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Az utolsó pasi keddi sorait becopyzom: "Nagyon kedves, normális,, intelligens, humoros lány vagy. Nagyon szeretnélek még jobban megismerni. Gyönyörű szempár, érzéki mosoly, kívánatos ajkak, nőies, szexi alkat, hm.Már 2 éve nem volt semmilyen kapcsolatom, de Téged szeretnélek megismerni minél jobban."


Nem veszekedtünk, nem váltunk el haragban, semmi olyan irányba nem ment a beszélgetésünk, hogy bármi is változott volna. És Ő kezdeményezte a kapcsolatot egy edzőteremben!

Viszont szerda óta lost.

Ki érti ezt?

2015. dec. 14. 15:37
 13/25 A kérdező kommentje:
Semmilyen fórumról nem törölt egyébként....csak eltűnt a vérbe :)
2015. dec. 14. 15:39
 14/25 anonim ***** válasza:
Lehet van valakije és csak szórakozik.
2015. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
11%
Egyébként a lányok ugyanezt csinálják.
2015. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Adtad bármi jelét annak, hogy ő is bejön neked?
2015. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
persze... akkor nem kommunikaltam volna vele egy hete.. tudta h bejovunk egymasnak mert szamtalanszor szoba kerult koztunk a komoly kapcs
2015. dec. 14. 16:16
 18/25 anonim ***** válasza:
11%

Na akkor ez lehet a bibi:-) persze csak lehet, nem a tuti.

Mert a pasik soha nem mondják, hogy komoly kapcsolatra vágynak.

Inkább azt, hogy beszélgessünk, találkozzunk, aztán alakul.

És ez így jó is, mert személyesen dől el minden.

De olyan pasi, aki egyből írja amit olvasni szeretnél, inkább fogj gyanút:-) túl szép, hogy tökéletes legyen.

Olyan is simán lehet, hogy nem a saját képével van fent, és ciki lenne élőben ezek után:-)

2015. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
de en szemelyesen ismertem meg..nem neten. es o mondta h nem kalandozik, csak komolyat keres!
2015. dec. 14. 17:25
 20/25 A kérdező kommentje:
edzoteremben ismertem meg
2015. dec. 14. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!