Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondta ezt így? Ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt így? Ne vegyem komolyan őt?

Figyelt kérdés

Egy pasival alakulóban vagyunk, nem tudom mi lesz vele még.

Azt mondta hogy én vagyok a legjobb csaj a környéken, majd hozzátette hogy bár vannak jó csajok még...

Ezt tulajdonképpen nem nekem mondta konkrétan, hanem hangosabban kicsit hogy halljam én is. Ott volt egy közös ismerősünk is, akinek tetszem egyértelműen és ezt ő is látja.


Ezt a pasit komoly pasinak ismertem, nem olyannak aki szórakozna a nőkkel, de fogalmam sincs miért mondta ezt, de rosszul esett és meglepett hogy ilyet mondott.

Annyi van köztünk hogy habár nem mondtuk ki, de egyre jobban vonzódunk es kedveljük egymást, keressük a másik társaságát. Tehát bármi lehet belőle.

De ezután a mondata után nem tudom..


Azt hozzáteszem hogy előtte kb 2 órával egy kicsit félreérthető szituációban talált minket ezzel az ismerőssel, és rögtön kérdezte is viccesen hogy kimenjen-e? A szememből szedett ki egy szempillát, ez volt a szituácio.


2015. dec. 15. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Életkorotok?
2015. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
25 fölött vagyunk.
2015. dec. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!