Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért követnek el ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követnek el ekkora hibákat a párkereső férfiak?

Figyelt kérdés

Miért azzal kezdik itt sokan az ismerkedést, hogy felhoznak egy csomó rossz tulajdonságot, és megsértődnek, ha ezek után tényleg elmegy tőlük az ember kedve.

Ki akarja első beszélgetéskor azt hallani, hogy "Úgyse fogok kelleni még neked se, mert pl vékony vagyok, nagy az orrom, alacsony vagyok, van egy műtéti hegem, ferde az egyik fogam, szőrős a hátam közepe" nem ritkán ez mind egyszerre.

Kezdjük azzal, hogy a "még neked se" elég lealacsonyító, mintha már a nálam jobb nők dobták volna, és beéri velem is.

Továbbá, ki az, aki azonnal rázúdítja a hibáit a másikra. Ez olyan, mintha úgy akarnék eladni egy autót, hogy rossz a sebváltó, be vannak törve a lámpák és defektes a fék, eddig még senkinek se kellett, de reméltem, hogy majd te megveszed.

Őszintén, van, aki ezek után megvenné?


Én se kezdem nő létemre olyan valós és vélt hibákkal, minthogy 60kg vagyok (nem látszik, jó az alakom), nem tudom megnöveszteni a hajam mellig érőnél tovább, mert törik, vagy pl egy bölcsességfogam sincs már meg, mert kihúzták.


Miért ilyen gyatra sok ember önreklámja?


2015. dec. 16. 16:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezek olyan férfiak lehettek, akik már teljesen elvesztették a hitüket, hogy valaha is megtalálhatják a párjukat, gondolom a sok elutasítás miatt is.
2015. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%
mivel az embert negatív dolgok érik ez ki hat az egész életére ennyi
2015. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Jó kérdés, én is tapasztalom. :) A tárkeresés olyan, mint egy piac: el kell hinni, hogy értékes az "árum" és megfelelő marketinggel "eladni". Ha magamban nem látom az értékeket és nem tudom ezeket hangsúlyozni, akkor persze, hogy senkinek sem fogok kelleni. Hibái mindenkinek vannak, de ezek menet közben úgyis kiderülnek és arra kellene törekedni, hogy mire kiderülnek, addigra már eltörpüljenek a sok pozitív tulajdonság mellett.


A "még neked se" szöveg pedig valóban rettenetesen degradáló. Eleve ne akarjon nekem senki kelleni: én akarjak neki kelleni, és ne azért, hogy legyen végre valakije, hanem érezzem azt, hogy a világ összes nője közül pont engem akar! :)

2015. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
mert már nincs önbizalmuk sajnos. Feladták a sok elutasítástól. De lehet, hogy ott kezdődött az egész, hogy egyből ismerkedni akartak! Én társkeresőn is csak beszélgetni szoktam a nőkkel, semmi több. Nem egyből az a célom, hogy most minden képen megszerezem azt a lányt. Legtöbb hibát is itt követik el. De önbizalmuk az nincs.
2015. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
# 1: De ha valaha megtalálják a párjukat, ezzel a hozzáállással gyorsan el is riasztják...
2015. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%

Oké, most jöttök azzal, hogy a rossz tapasztalatok, stb. stb. De ez olyan, mintha mondjuk megbüntetnének gyorshajtásért és megvernétek a rendőrt... Ha már lúd, legyen kövér...

Amit műveltek, az pont nem orvosolja a problémát, hanem még ront is rajta. Mindennek megvan az oka, de ez akkor is egy önsorsrontó viselkedés, ami még több kudarchoz vezet.

2015. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen jogos. Valószínűleg arra várnak, hogy hátha valakinek így is fognak kelleni, és akkor nem kell lefutni a felesleges(nek tűnő) köröket.

Én pl ha lelkileg eljutok arra a szintre, hogy ez kívánkozna ki belőlem, akkor inkább nem is ismerkedek.

2015. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
19%

Szóval ha téged százszor visszautasítanak,a következőnél azt fogod remélni,hogy na hátha most nem,és sikerülni fog?

Vagy azt,hogy basszus elegem van az egészből,úgysem fog sikerülni a következő sem...

Mindezt úgy gondold át,a válaszod,hogy látod a körülötted lévőket,akik mivel jobb genetikával születtek,kb. az ölükbe hullik 2 mp alatt a dolog,és ők is a "versenytársaid" tulajdonképpen,akik ellen esélyed sincsen. Mert neki adnak esélyt a nők egyáltalán,neked meg nem...

24/F

2015. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
A nőkhöz érteni kell. Ha problémád van, hozzám fordulhatsz bátran, megtanítalak bánni a nőkkel! :)
2015. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%

8-asnak igaza van, ez így van.

Egy nő már 2 elutasítás után a falat kaparja, a férfiaktól meg elvárják h sebaj ha 100.an elutasítottak próbálkozz csak tovább.

2015. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!