Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért követnek el ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követnek el ekkora hibákat a párkereső férfiak?

Figyelt kérdés

Miért azzal kezdik itt sokan az ismerkedést, hogy felhoznak egy csomó rossz tulajdonságot, és megsértődnek, ha ezek után tényleg elmegy tőlük az ember kedve.

Ki akarja első beszélgetéskor azt hallani, hogy "Úgyse fogok kelleni még neked se, mert pl vékony vagyok, nagy az orrom, alacsony vagyok, van egy műtéti hegem, ferde az egyik fogam, szőrős a hátam közepe" nem ritkán ez mind egyszerre.

Kezdjük azzal, hogy a "még neked se" elég lealacsonyító, mintha már a nálam jobb nők dobták volna, és beéri velem is.

Továbbá, ki az, aki azonnal rázúdítja a hibáit a másikra. Ez olyan, mintha úgy akarnék eladni egy autót, hogy rossz a sebváltó, be vannak törve a lámpák és defektes a fék, eddig még senkinek se kellett, de reméltem, hogy majd te megveszed.

Őszintén, van, aki ezek után megvenné?


Én se kezdem nő létemre olyan valós és vélt hibákkal, minthogy 60kg vagyok (nem látszik, jó az alakom), nem tudom megnöveszteni a hajam mellig érőnél tovább, mert törik, vagy pl egy bölcsességfogam sincs már meg, mert kihúzták.


Miért ilyen gyatra sok ember önreklámja?


2015. dec. 16. 16:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%
Ha engem százszor elutasítanának, akkor inkább azon gondolkodnék el, ahogy mit csinálok rosszul? Mert a kevésbé előnyös férfiak is tudnak párt találni, ők vajon mit tudnak, amit én nem? Akkor nem az adoniszokkal próbálnék versenyezni, hanem inkább azoktól tanulni, akik hasonló helyzetből tudtak kihozni valami pozitívumot. Mert nem lehetetlen, sokaknak sikerült.
2015. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%
Mert a kevésbé előnyös férfiak is tudnak párt találni. yes! vastag pénztárcával biztos
2015. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%

11-es.

És az a sok az merre van? Mert én szívesen megkérdezném őket,de sehol sem látok a közelben sem... :)

24/F

2015. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
32%
Azt észrevettétek, hogy a 11-es is ugyanazokat a sablon szövegeket tolja, mint amiket ilyenkor szoktak a nagyokosok?
2015. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%

Semmi gond, mert ti ugyanazokkal a sablonszövegekkel válaszoltok.

Szerintem így kvittek vagytok.

2015. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
69%
Szüzek vagytok. Mi az hogy genetika? Minden tanulható.. A csajozás főleg. Elêg már a nyávogásból.
2015. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%

Értem, amit mondasz, és én is beleestem sokáig ebbe a hibába. Gyorsan megmutattam a legérzékenyebb oldalamat, ezzel el is riasztva a próbálkozókat.

Mint egy beépített sziréna ("érzékeny nő"), olyan gyorsan iszkoltak, hogy nem is értettem, hogy mi a baj, azonnal magamra vettem, hogy biztos velem van a baj, mások sokkal jobbak, stb.

Valahol, és nem kicsit, az a másik degradálása, hogy ezeket a gyengeségeket pajzsként magunk előtt tartva elvárjuk, hogy megugorja ezeket a léceket... vagyis az összes sz...rommal együtt kelljek neki... másrészt nem tiszteljük meg azzal a másikat, hogy igenis tetszeni akarva neki a legjobb tulajdonságainkat is megmutatjuk...úgyhogy nem teszem többé, nem védekezek azzal, hogy nem vagyok elég vékony, vagy (szerintem) nem elég nőies.. Mert a másik sem vak, lát engem, és vélhetőleg látja a rossz tulajdonságaimat is. Úgyhogy tenni kell egy szívességet mindkettőnknek, hogy nem arra irányítom a figyelmét, amit amúgy is lát, hanem megmutatom magamból a legjobbat.

2015. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
Minden tanulható.. A csajozás főleg!! pua meg ilyen baromságokra gondolsz?
2015. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%
Bakker: itt írják többen, hogy pl. ismerkedésnél a pozitív tulajdonságokat kellene hangsúlyozni. De csak a kifogások jönnek. Pedig például ilyenek múlik a siker. De sebaj, folytassátok csak a rinyálást, hátha egyszer valakinek bejön! ;)
2015. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
67%

Jajj istenem...


Elsősorban meg kell tanulnotok egymagatokban boldognak lenni. Ha egyedül nem tudtok, kapcsolatban sem lesztek azok.

Másodsorban, önbizalmat kell szereznetek. Az is csak egyedül megy. Egy nő se fogja nektek megadni ezt, magatoknak kell felépíteni. Nem kell a nyavalygás, azzal nem mentek semmire.


Nem előnyös férfiként is simán találtok párt, ha végre összeszednétek magatokat. Szép nő vagyok, csúnya baráttal már évek óta. És imádom őt, mert olyan kisugárzása, életkedve és személyisége van, hogy az páratlan. És nem, nincs pénze.

2015. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!