Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért követnek el ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követnek el ekkora hibákat a párkereső férfiak?

Figyelt kérdés

Miért azzal kezdik itt sokan az ismerkedést, hogy felhoznak egy csomó rossz tulajdonságot, és megsértődnek, ha ezek után tényleg elmegy tőlük az ember kedve.

Ki akarja első beszélgetéskor azt hallani, hogy "Úgyse fogok kelleni még neked se, mert pl vékony vagyok, nagy az orrom, alacsony vagyok, van egy műtéti hegem, ferde az egyik fogam, szőrős a hátam közepe" nem ritkán ez mind egyszerre.

Kezdjük azzal, hogy a "még neked se" elég lealacsonyító, mintha már a nálam jobb nők dobták volna, és beéri velem is.

Továbbá, ki az, aki azonnal rázúdítja a hibáit a másikra. Ez olyan, mintha úgy akarnék eladni egy autót, hogy rossz a sebváltó, be vannak törve a lámpák és defektes a fék, eddig még senkinek se kellett, de reméltem, hogy majd te megveszed.

Őszintén, van, aki ezek után megvenné?


Én se kezdem nő létemre olyan valós és vélt hibákkal, minthogy 60kg vagyok (nem látszik, jó az alakom), nem tudom megnöveszteni a hajam mellig érőnél tovább, mert törik, vagy pl egy bölcsességfogam sincs már meg, mert kihúzták.


Miért ilyen gyatra sok ember önreklámja?


2015. dec. 16. 16:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Neked is és nekik is jobb, ha már rögtön tudod ezeket, mert akkor nem raboljátok egymás idejét. Nem így van?
2015. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
58%

Hidd el, ha mindenki azzal indítaná, hogy elsorolná a rossz tulajdonságait viszonylag kevés ember lenne párkapcsolatban...

A rossz tulajdonságok egy idő után kiderülnek, de aki így mutatja be magát eleve, azzal gáz van.

Honnan tudja a másik, hogy megéri vele kapcsolatot kezdeni? Csak annyit lát belőle, hogy itt ez a férfi/nő, akit még nem is ismerek, azt se tudom szimpi-e nekem, és sorolja az okokat, hogy miért ne őt válasszam... ki az a b...f..sz aki belemegy ebbe a kapcsolatba?

2015. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
58%
Még hogy a csajozás tanulható.A nagy francokat.2 évigpróbálkoztam hiába.Csak az önbizalmamat vette el.A ronda pasiknak nem sok esélyük van a nőknél. :(
2015. dec. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én anno 18 éves koromban suliban ismerkedtem csajokkal. Nem jött össze, mert túl kezdő voltam, senki sem kért belőlem, mert ott voltak a főiskolás, egyetemista, bulizós csávók, akikért rajongtak.


Aztán főiskolás lettem, lett egyből sikerem (6 és fél éves párkapcsolat) és barátnőm mellett még 2 lány is bepróbálkozott nálam.


Most jelenleg szingli vagyok, vége a 6 és fél éves kapcsolatomnak fél éve már, és még mindig akad 1-2 csaj, akikkel csak a randiig tudok eljuti, mert egyszerűen nem passzolunk össze.


Társkereső oldalakban nem voltam sose sikeres, ilyen chat.hu oldalról jött össze 1 randi, aztán anno iwiw-ről szedtem össze 1 csajt, az is csak 1 randiig jutott el velem, végül egy ismerősömnek jöttem be. Lol. Jelenleg is szingli vagyok, de azt megfigyeltem, hogy a duci csajok jobban megnéznek, jóval engedékenyebbek velem szemben, meg hát kisebb az elvárásuk. Közeljövőben duci csajjal fogom megpróbálni azt hiszem.


Most kapaszkodjatok meg: ronda vagyok! Tehát annak van igaza aki azt írta, hogy először ki kell békülni magunkkal.

2015. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
#22 Vannak olyan hibák, amikre ez igaz, pl. a bunkóság, erőszakosság, lustaság. Ha ezeket sorolja el valaki az elején, valószínűleg bukta, de ha később derülnek ki, elnézi a lány. A kérdező által említett külső hibák viszont nem ilyenek. Ezeket egy nő se nézi el, még akkor sem, ha mondjuk előtte egy évig beszéltek neten, és nagyon megkedvelte a férfit.
2015. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Na de ha találkoztok, úgyis kiderül...

Nyilván ha amputálva van valamelyik lábad, vagy az egész arcod torz egy baleset miatt, esetleg hiányzik a fél fogsorod, azt nem árt közölni (mondjuk ez is kiderül egy képcsere után).

2015. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!