Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindenre az a megoldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenre az a megoldás, hogy add le az igényeid?

Figyelt kérdés

Nem tehetek arról, milyen férfi tetszik meg. Nem találok hasonlóságot azokban, akik eddig tetszettek, szóval nincs sablonom. (ideálom van, de nem azt keresem)

Aki nem tetszik, azzal nem lesz semmi, kell a kémia.

Miért mondják akkor, hogy le az igényekkel, az megold mindent?


(Megjegyzés: a kémia nem akkor jön, ha a pasi villant egy köteg húszezrest, vagy lufimód ki van gyúrva)


2015. dec. 16. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%

Éreztem,hogy ezt egy nő foga kérdezni. :D


Nem mindenre megoldás,de a nők esetében a legtöbbször pontosan ez a baj.Hogy túl magas a mérce,és alig 1% talán aki megugorná,de azoknak meg nem biztos,hogy kelleni fog az adott nő,tehát sokkal kevesebb esélye van rá,hogy találjon olyat akivel kölcsönösen vonzódnának egymáshoz.Még akkor is,ha elsőre esetleg ez nem teljesen kölcsönös,mert tudod a külső mellett a belső is létezik,és meg kéne ismerni a másik felet,nem egyből elítélni... :)

24/F

2015. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
fogja*
2015. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
pedig így szép kis öregkorod lesz :) keress pár macskát majd
2015. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Caerus ***** válasza:
81%
Soha nem leadni kell az igényekből, hanem megmaradni a realitásnál. Értelmesnek tűnsz, gondolom nem esel abba a hibába mint annyi 18-24 közötti lány, és nem egy fejedben érlelt lányregényes forgatókönyvet akarsz megvalósítani. amíg nem a makulátlan tökéletest keresed (ami nem létezik, mert hús-vér emberek vagyunk), addig semmi baj nincs a határozott elképzelésekkel. Mellesleg sokan kívánságlistával indulnak neki, majd azzal zárnak "de engem azért fogadjon el olyannak amilyen vagyok". Ezt már általánosságban és nem neked címezve, de ha kíváncsi vagy, miért alakult ki a sablonos tanács az igények leadásáról, az pontosan ebből ered.
2015. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Az igények leadása csak annyit old meg, hogy lesz kapcsolatod... hogy milyen, az más kérdés.

Én sok rossz kapcsolat után azt mondtam, hogy mostantól nagyon magasra teszem a lécet, és csak olyannal vagyok hajlandó összejönni, aki minden elképzelésemnek megfelel, azaz:

-külsőre vonz (nem a szépfiúkhoz vonzódom, a kigyúrtság kimondottan taszít, de vagy tetszik valaki, vagy nem... leginkább az átlagos külsejű férfiakhoz tudok vonzódni, akikben valaki megfog)

-a személyisége illik hozzám, képes éretten, felnőttként viszonyulni az élethez, nem másokat hibáztat a problémáiért, hanem törekszik a megoldásokra, és emellett empatikus, nyitott a konfliktusok közös megoldására

-átlagon felüli intelligenciával rendelkezik, és fontos számára az is, hogy a képességeit kibontakoztassa (tehát tanult, művelt, céltudatos)

-rendelkezik egy minimális egzisztenciával (van rendes állása, nem szülőkkel él)


Több tucatnyi férfit utasítottam el, mert valamelyik tényezőnek nem feleltek meg. De ami nagyon fontos, hogy teljes volt az életem így is, nem akartam görcsösen társat! Úgy voltam vele, hogy vagy olyan társam lesz, amilyenre vágyom, vagy semmilyen! Rossz kapcsolatot nem akartam. És csodák csodája: azért akadt olyan férfi, aki minden elképzelésemnek megfelel és ez kölcsönös. :) Akkor miért is értem volna be kevesebbel? Magamtól vettem volna el a lehetőséget, hogy ideális kapcsolatom legyen!

2015. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Több tucatnyi férfit utasítottam el, mert valamelyik tényezőnek nem feleltek meg. és mi volt az? az egyik hajszála rövidebb volt a másiknál? te felszínes dög....
2015. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
# 6: Például az ilyen beszólások, hogy ha már vannak igényeim, akkor biztos felszínes vagyok... na meg a szövegértés hiánya: fentebb felsoroltam az elvárásaimat, csak el kellett volna olvasni! ;)
2015. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Azért remélem érzed a különbséget?

Ha egy fiú kérdezi meg hogy összejöjjön-e egy nővel (aki nem vonzza) azért, hogy elveszítse a szüzességét, akkor csomó válasz az, hogy NE. Mert ők már voltak számukra nem vonzó nővel és szörnyű volt. Mert a srác megérdemel valakit, akihez vonzódik.


Ha egy nő kérdezi ezt: az ő hibája. Tessék az első pasival összejönni, aki nem ismeri a fogkefét/fürdést stb és a sarokban nyáladzik ringatva magát néha-néha felordítva, hogy "sajt". A belső tulajdonságai természetesen a nőgyűlöletet leszámítva fantasztikusak! Mert ha ennél jobbat akarsz, akkor felszínes és válogatós vagy, tessék még lejjebb adni!

2015. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Sok ember azt hiszi attól boldog lesz, ha lesz egy kapcsolata. Holott az is számít, hogy akit választ, valóban tetszik e, megvan e a kémia vagy nincs.

A megalkuvás sajnos létező dolog, és ha már nekik nem jött össze olyan pár akit vonzónak tartanak, (vagy semmilyen), le akarnak beszélni mindenkit arról, hogy a saját ízlése szerint válasszon.

2015. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

1.


Hiába léteznek belső értékek, ha nem szívesen nézel rá a partneredre, mert nem tetszik. Mit nem lehet ezen felfogni?

2015. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!