Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindenre az a megoldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenre az a megoldás, hogy add le az igényeid?

Figyelt kérdés

Nem tehetek arról, milyen férfi tetszik meg. Nem találok hasonlóságot azokban, akik eddig tetszettek, szóval nincs sablonom. (ideálom van, de nem azt keresem)

Aki nem tetszik, azzal nem lesz semmi, kell a kémia.

Miért mondják akkor, hogy le az igényekkel, az megold mindent?


(Megjegyzés: a kémia nem akkor jön, ha a pasi villant egy köteg húszezrest, vagy lufimód ki van gyúrva)


2015. dec. 16. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Én korábban összejöttem olyannal, aki nem tetszett... nem is annyira külsőre, inkább a kisugárzásával volt gond. Nem tudom, mennyire érezte, de voltak olyan időszakok, amikor kifejezetten kerültem a társaságát, a vele való testi kontaktust, mert irritált a közelsége.

A mostani páromnál viszont megvan a vonzalom, van, hogy csak ránézek és újra beleszeretek. Azért egészen más így kapcsolatban lenni, és szerintem nem csak nekem, a másik félnek is jobb így... hogy azt érezheti, hogy pozitív érzéseket vált ki belőlem, nem pedig elutasítást.

2015. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Oké Kérdező ! De azt is figyeld meg, hogy kik szerint kéne leadni az igényekből :)

Inkább várd meg a megfelelőt ( az meg baromság, hogy macskas öregasszony leszel, ez csak egy szűzfiúcska rosszindulatú dumája)

2015. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Naja, én például már macskás lettem, úgyhogy újabb szempontként szerepelt az elvárásaim között, hogy a párom szeresse a macskákat! :) (De még ez is stimmel! ;) )
2015. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha leadod az igényeid lesz egy kapcsolatod amivel nem vagy elégedett. Semmi értelme. 26F
2015. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
20%
Csak azt nem értem "ebben a ne a külsőt nézd" dologban meg a "belső számít igazán", hogy honnét a fenéből látszik valakiről kívülről, hogy milyen a személyisége? (extrém esetektől tekintsünk el) Miért kell hazudni folyton? Az ember igenis KÜLSŐ alapján fog odamenni valakihez ismerkedni, mivel a BELSŐ értékek nem láthatóak! Mindenki azért fog kezdeményezni egy lánynál mert tetszik neki az adott személy MEGJELENÉSE! Ez teljesen logikus. Persze amennyiben a nőnek nem tetszik a férfi simán lekoptathatja, de az értelmes nők ezt kulturáltan próbálják megoldani, nem bunkó módon. Sajnos nagyon sok mai nő nem így teszi. Persze vannak olyanok is akik függetlenül attól, hogy az adott férfi nem jön be nekik 100%-ig külsőre adnak neki esélyt és megtetszik nekik a férfi belső értékei és összejönnek vele. Nyilván ez férfinál is működhet, de nagyon-nagyon ritka, hogy egy NŐ odamenne egy férfihoz és randira hívná. Talán nem is létezik ilyen. Ezért van az, hogy a szinte mindig a nő dönt és a férfinak egy bizonyos idő után fölösleges erőlködnie.
2015. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!